Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány kiló lehet ez a lány? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kiló lehet ez a lány? (kép)

Figyelt kérdés

Képet ide nem merek feltenni, de küldök privátban, ha valaki segítene.


Ismerkedem egy eléggé husis lánnyal, remélem hamarosan össze is fogunk jönni. Arra lennék kíváncsi, hogy kb. hány kiló. A puszta kíváncsiság mellett azért is érdekelne, mert elég gáz lenne, ha nagyon meglepődnék (akármilyen előjellel), ha egyszer szóba kerülne. Eddig csak sokkal vékonyabb lányokkal jártam, és körülbelül sem sejtem, hogy hány kiló lehet. Azt tudom, hogy 162 centi magas.


2013. júl. 1. 13:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
küldhetsz.
2013. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj képet.
2013. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
küldj képet ha gondolod
2013. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Küldj képet.
2013. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Küldheted.
2013. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! ha tetszik megkérdezhetem miért lényeg mennyi? az összkép a lényeg, de ha Téged ennyire a súlya aggaszt, az már baj, de ez csak az én véleményem, amúgy a csont szerkezet is lényeges, ami még idáig nem jutott el N
2013. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

6. válasz:

Nem, egyáltalán nem aggaszt a súlya. Szépnek látom, mert szép is. Egyszerűen kíváncsi vagyok a súlyára, de ez semmin nem változtat.

2013. júl. 1. 13:30
 8/25 anonim ***** válasza:
Küldhetsz.
2013. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Küldheted.
2013. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
küldhetsz
2013. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!