Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 168 centi,65 kiló. Fiúk, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

168 centi,65 kiló. Fiúk, ha szép arcú egy lány, ez az alkat kizáró ok nálatok?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem, mert nagyon el vagyok keseredve..:(
2010. szept. 18. 13:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Dehogy, szerintem ez a legjobb:)

korod? van pasid?

2010. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Dehogy a legjobb, ez a közepesen rossz kategória. Érted, nem vagyok anorexiás, kinőttem a jó alak (=feszes, formás) kategóriát is, de a zsírdisznót meg nem érem el. Nem tudok fogyni áá
2010. szept. 18. 13:52
 3/20 anonim ***** válasza:
nembiztos , mutass képet :)
2010. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen alkatú vagyok, csak pár centivel alacsonyabb.:) Szerintem nem gáz, és a visszajelzésekből ítélve a pasiknak sincs gondja vele.
2010. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát én is 168 cm vagyok, és csak 54 kg... És nem vagyok egyáltalán megelégedve az alakommal, mert egy soványság vagyok. Szóval szerintem nincs veled semmi gond. :D
2010. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi gond nincs, ennyiből amúgy se lehet megalapítani semmit, de szerintem simán jó vagy 60 alatt nekem nem is jönnek be annyira a csajok. A magassággal sincs probléma. Ha meg tényleg szép arcod van akkor az már maga a főnyeremény.
2010. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Dobj egy privit ha nincs pasid, 1. válaszoló voltam:)
2010. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De azt tudom, hogy van vele gond, ez egyértelmű, hisz van rajtam felesleg. Úgy kb 8 kiló. Csak azért kérdezem, hogy míg le nem megyek egy olyan 58-ra, van-e esélyem, hogy találjak barátot. 16 éves vagyok egyébként. Képet nem akarok feltenni, de ilyen az alakom, mint Scarlett-nek: [link]
2010. szept. 18. 13:57
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia!Igazából nem a kiló a lényeg,hanem az,hogy hogyan oszlik el.Milyen vastag a csontozatod,egyenletesen oszlik-e el vagy itt-ott "lerakódik" egy kis zsír.

Így adatokból ítélve szerintem nem gáz,de ha téged zavar,akkor az alábbit ajánlom:

Alacsony cukor/szénhidrát-tartalmú ételek fogyasztása(receptek a neten is vannak,ill.megtalálod minden bolti termék csomagolásán,mennyit tartalmaz),szóval cukros üdítők,édesség,stb kissé mellőzve-de azért ne teljesen,mert egészséges szervezetnek szüksége van ezekre az összetevőkre is.Valamint nagyon fontos a testmozgás!Még jó idő van,reggel-este elmehetsz futni egy kicsit,válthatsz edzőterembe bérletet(ha tisztességesen eljársz,akkor 1hónap alatt is lehet eredményt elérni),ha akarod küldök neked tervet(bár az enyém nem fogyásra,hanem erősítésre,alakformálásra való,de pont az a cél,ha valahol van egy kis felesleg,akkor azt "el tudod égetni".

2010. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha nem okoz nagy fáradalmat, elküldhetnéd, ha gondolod:) Cukor helyett teába, meg kávéba szőlőcukrot teszek, kenyeret meg már nem ettem fél éve, tésztát is ritkán, meg amúgy is, nagyon egészségesen főz az anyukám. Én azért vagyok így meghízva, mert régebben sportoltam, meg minden, de mióta középsulis vagyok, nem mozogtam eleget. Most így nyár folyamán már leadtam 7 kilót.
2010. szept. 18. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!