Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezt megengednetek? Gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt megengednetek? Gond lenne a pasival?

Figyelt kérdés
Szoval osszejottem egy pasival(es lehet, hogy el fogtok itelni, de nocsabasz), es azt vettem eszre, hogy ilyen 16-17 eves csajok kepeit likeolgatja. Hozzam ezt szoba, vagy ne? Amugy a srac 32 eves
2013. júl. 1. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
említsd meg neki.. pedofil?...
2013. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
azzal nem lenne gond ha lájkolgatja más csajok képeit de ezek a lányok túúúúl fiatalok hozzá képest. nem tudom te hány éves vagy de ha te is 20 alatt akk én nem lennék együtt egy ilyen csávóval.
2013. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2013. júl. 1. 16:07
 4/9 anonim ***** válasza:
pont határeset, de én amondó vagyok h ne erőltessétek ezt a kapcsolatot mert még sírni mellette és azt gondolom te sem akarod
2013. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet ilyen fiatalakat mint te hülyíti én hagynám 12év különbség én hagynám a helyedbe F
2013. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze nem egészséges, hogy egy 30-as férfi 16 évesekkel kezdjen, de a pedofília az azért egészen más. Javarészt a 16-17 éves lányok a nőiesség minden külső jegyét már magukon viselik. És simán felkeltik a férfiak érdeklődését korosztálytól függetlenül. Ebben a képletben nyilván a 30-as felnőtt férfi lesz az akié a felelős döntés, hogy miként kezeli a helyzetet. Ösztönlényként, és simán rárepül a kiskorúra, vagy felelős felnőtt férfiként és visszafogja magát.
2013. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lemaradt a "fogsz"....de tényleg ez csak hülyítés a részéről, itt csak te jöhetsz ki rosszul a dologból, sürgősen lépj
2013. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez nem nőcsábász, ilyen is fog maradni

Te szexre kellesz, eltelik 1-2 év, aztán jón a fiatalabb, ez raktad áll meddig bírod, N

2013. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, hogy milyen a kapcsolata a like-olt lányokkal, akkor fogalmad sem lehet, hogy miért teszi.

Mit értesz az alatt, hogy nőcsábász?

2013. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!