Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti is aranyosnak találjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is aranyosnak találjátok azokat a lányokat, akik morcos képet vágnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de szerintem nagyon aranyosak tudnak lenni olyankor.
2013. febr. 5. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, már felnőttem.
2013. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint te most az újabban nagy divatnak számító, facebook-on terjedő, morcos és flegma fejeket vágó kis p*csákra gondolsz? Mer' én annak értelmét nem látom... De tizen pár évesnek tippelnélek téged is! :)
2013. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem a Facebook-os rib@ncokra gondolok.
2013. febr. 5. 21:39
 4/11 anonim ***** válasza:
ööö..akkor? Miért vágnak morcos fejet? Valami nem tetszik nekik, és bevágják a durcit? hát kinek mi... van aki az ilyen dolgoktól a falra mászik.. :) egyéne válogatja kinek mi aranyos..
2013. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, amikor egy lány hirtelen megsértődik valamire, de egy pillanat alatt kiengesztelhetőek. Nem komoly dolog miatt sértődnek meg és ilyenkor elég egy pici kedveskedés feléjük.
2013. febr. 5. 21:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát már akkor csak azt nem értem, hogy neked miért számít az mások mennyire tartják ezt aranyosnak?! Ha neked bejövős a szitu akkor mit számít más mit gondol? :)
2013. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak hogy másnak is bejön-e ez vagy csak nekem az egész univerzumban.:)
2013. febr. 5. 21:46
 8/11 anonim ***** válasza:

A 2 éves unokaöcsém csinálja ezt...

Hát kislányos,az biztos.

2013. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak biztos, hogy nem csak neked! Nem te vagy az egyedüli az univerzumban! Mondjuk én nő vagyok, tehát erről nem tudok nyilatkozni sorry! :)
2013. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy ki vágja az adott képet :)
2013. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!