Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti létesítenétek párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti létesítenétek párkapcsolatot úgy egy lánnyal, hogy közben nem vonzódtok hozzá szexuálisan, pusztán csak szépnek, aranyosnak, kedvesnek találjátok őt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 10:09
1 2
 1/11 Smartguy86 ***** válasza:
Minek? Utána mi lenne? Vagy szex nélkül járni csak úgy? Meddig tartana az?
2011. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aki szép, aranyos, kedves ahhoz vonzódom is többnyire. Akihez pedig vonzódom attól mindent akarok, amit a jó ízlés határai engednek. :)
2011. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez furcsa kérdés. Ha egy heteró pasas szépnek, aranyosnak és kedvesnek tart egy lányt, nyilván szexuálisan is vonzónak tartja. Ezek a dolgok együtt járnak, így a kérdés értelmetlen.


Ha pedig ßuzi, akkor nyilván nem vonzódik semmilyen nőhöz, tehát a kérdés megint csak értelmetlen.

2011. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Smartguy86 ***** válasza:
17%
Az meg a másik, hogy fiú csak arra a lányra mondja, hogy aranyos, amelyik nem szép... de nem akarja megbántani.
2011. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Létesítenék. Mert attól, hogy aszexuális vagyok, még lehetek párkapcsolatban. De normális ember egy kedves, aranyos szép lánynál kizárt, hogy ne érezzen szexuális vonzalmat.
2011. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 10:18


Hülyeséget beszélsz.

2011. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de nem létesítenék kapcsolatot egy olyan férfival, akit aranyosnak és jóképűnek találok, de nem vonzódom hozzá szexuálisan.


Az, hogy valaki szép, aranyos, és kedves, egy dolog. A szexuális vonzódás meg egy másik dolog.


Nem lehet megmagyarázni, vagy van, vagy nincs.


Ha nincs, akkor nem is fog kialakulni soha.


Ezt lehet úgy nevezni, hogy "kémia" két ember között.

2011. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

gyakorivalasz2 válasza


te beszélsz hülyeségeket, ha egy lányra azt mondom hogy aranyos, tuti hogy nem fogok vele járni , sőt megd*gni sem , akarom feltétlenül ,az az olyan csaj aki szimplán csak aranyos aztán kész többet nem akarok tőle. az sem érdekel ha nem látom többé , mert nem fog hiányozni egy kicst sem.

2011. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"te beszélsz hülyeségeket, ha egy lányra azt mondom hogy aranyos, tuti hogy nem fogok vele járni , sőt megd*gni sem"

"Az meg a másik, hogy fiú csak arra a lányra mondja, hogy aranyos, amelyik nem szép... "


Máskor a szubjektív véleményedet ne állítsd be általánosságként és így a közeljövőben elkerülhetsz majd néhány félreértést.

2011. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 10:25


Most te mi a tökömről beszélsz? Hol van szabályba foglalva, hogy csak olyan lányra lehet kegyes hazugságként mondani, hogy aranyos, aki nem szép? És hogy jön ide a te reakciód arra, amit én még csak nem is neked írtam? Ennek semmi értelme. Neked inkább magyarul kellene tanulnod fórumozás helyett, mert amit itt hozzászólás címén ideokádtál, az borzalom.

2011. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!