Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez árulkodó testbeszéd, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez árulkodó testbeszéd, vagy semmi jelentősége nincs?

Figyelt kérdés

Tanárom beszélni akart velem 5 percre. Leültünk egymással szemben, ő széles terpeszben ült (jó, hát férfiak többségének így kényelmes), viszont amit kissé furcsálltam, hogy a belső combjánál igazgatta többször a nadrágját. Egyik oldalon huzigatja, szünet, aztán a másikon, majd újra..

Én meg nem tudtam már hová nézzek, mert ettől a mozgástól egyfolytában odatévedt a szemem.

Lehet, hogy ez véletlen, de én ha 5 percre szóba elegyedek valakivel csak kibírom, hogy ne akkor húzzam föl a harisnyámat a lábam között és hasonlók.


Szerintetek?


2013. ápr. 20. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége.
2013. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát férfiaknál ez más, lehet épp merevedése volt aztán igazgatni kellett. De ez inkább szűk nadrágnál jellemző. szerintem semmi jelentősége nincsen, ha akart volna valamit akkor máshogy intézi.
2013. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Azt nem hiszem, hogy nyíltan akarna bármit is, hisz a tanárom.

2013. ápr. 20. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:
És az nem jelent semmit, ha épp merevedése volt?:D Azért gondolom egy felnőtt férfi már kinőtt a mindentől független, spontán merevedéses időszakból.
2013. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!