Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek csókolózni?

Figyelt kérdés
Eddig egy barátom volt, aki rendkívül türelmes volt velem,nem siettette a csókot sem (vele volt az első). De utána is izgultam sokszor,ő mindig megnyugtatott hogy mellette nem kell izgulnom. Azóta szakítottunk, én szórakozni járok, ismerkedek fiúkkal és igen,van olyan alkalom mikor meg akarnak csókolni..de nem engedem. Nem azért mert még nem léptem túl az előző barátomon,hanem mert nem merek. Ez normális? Csak a volt barátom mellett érezném nyugodtnak magam. És így nem megy..
2013. júl. 1. 20:29
 1/3 anonim válasza:

nem tudom hogy miért lehet nálad ez..

először én is így voltam a jelenlegi barátommal akivel 4 hónapja együtt vagyunk, előtte csak egyszer csókoloztam nagyon régen..

nem mertem én sem, 1 hónapig nem kapott csókot.. mert nem mertem ! nem tudtam hogyan kell ! de volt egy pillanat, mikor az ágyba feküdtünk, és sikerült megnyílnom, azóta már az utcán is mindenki előtt.. amit soha nem szoktam ;)

csak azt tudom tanácsolni, hogy ha szeretnéd akkor szedd össze magadat picit, legyél bátor, nyitsd ki a szád, aztán mehet minden magától ! jönni fog :)

2013. júl. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló,köszönöm a bátorítást! :)
2013. júl. 2. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:

HOGY LEHET EGY HÓNAPIG ÚGY JÁRNI, HOGY NINCS CSÓK?!

Csóknak az első randin kell megtörténnie, legkésőbb a végén, búcsúzáskor.

2013. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!