Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mernétek? Szerdán jött meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mernétek? Szerdán jött meg a menstruációm, ma tettem be egy tisztasági betétet majd 6 körül kivettem. és már nem volt rajta semmi. Mernétek igy ma szeretkezni? Nem szeretném összevérezni a barátomat! Ui:nincs még hüvelyfolyásom!

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint elmúlt...akkor miért ne? Ha biztosra akarsz menni, törölközőt alátok, óvszer a pasinak és nem lehet gond.
2013. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És kérek mindenkit csak értelmes normális válaszokat irjatok!
2013. júl. 1. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemhogy mernék, majd megörülnék. Én a stuka 3. napján vagyok, de már a hajam tépem.:D
2013. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Használjatok gumit, akkor nem lesz gond.
2013. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem szerdán jött meg, pénteken tudtunk talizni, még megvolt egy kicsit, de nem birtuk ki:DD megérti, h ez normális dolog, nem undorodik tőle.. ahogy én sem a spermától, ami a végén a hasamon köt ki:D
2013. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Huuu!! én nekem már az első napon potyog a hajam h tudom h nem lesz szex.:(( már igen csak kivagyok éhezve rá!! együtt érzek veled kedves 20:42-es!!:)

Köszönöm a válaszokat de nem használunk gumit.mert a párom és én sem szeretem:(

2013. júl. 1. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
mi se hasznalunk, de attól függetlenül nem lesz undi..
2013. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!