Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy vonzom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy vonzom az idősebb pasikat?

Figyelt kérdés
Olyan 10 évvel idősebbeket..
2013. júl. 1. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, te hány éves vagy...
2013. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is őket vonzom, de ők is vonzanak engem. Ez ilyen.:)
2013. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2013. júl. 1. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy külsőre is idősebbnek néznek...Engem is eddig csak idősebb fiúk szólítottak le, valahogy mindig 20-22 évesnek néznek, pedig még csak 18 vagyok :D
2013. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj 32/F
2013. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom miért, de én is az idősebb korosztály férfitagjait vonzom. A múltkor pl. egy 45 év körüli pasi próbált kikezdeni velem. Szó se róla, legalább tudott udvarolni, de engem egyáltalán nem vonzott a pasi, és nem is bukok a 40-es pasikra. Na mindegy. Finoman próbáltam visszautasítani, de nem értette. Végül határozottabban, de nem sértően megmondtam neki, hogy nem akarok semmit, és nem fogok vele találkozni.


Nekem ez tényleg kellemetlen, és nem tudom, miért van ez. Nem vagyok nagyon szép, inkább átlagos, persze azért igyekszek kihozni magamból a maximumot. Nem öltözködöm kihívóan, meg semmi..


Egyedül arra tudok gondolni, hogy látják rajtam, hogy a komolyabb párkapcsolatok híve vagyok, és nem vagyok az a lány, akit rögtön megkap a pasi. Így pedig a korombelieknek nem vagyok oly vonzó, hisz nem akarnak várni arra, hogy ágyba bújjak velük. Ezen viszont nem fogok változtatni, mert akkor önmagamat tagadnám meg.

18/L

2013. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Azért akarnak a 40-es pasik mert kell nekik a friss hús, egyébként én is a komoly kapcsolatnak vagyok a pártolója, sőt mi több korodbeli vagyok :) azért vannak kivételek 19/F
2013. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, kivételek vannak, én nem is ezt mondom, hogy nem. Én is ismerek olyat, aki korombeli és inkább a komoly kapcsolatot pártolja, de velük valahogy nem volt meg az összhang. :)
2013. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!