Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác de ő is így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác de ő is így érez irántam de fiatalabb mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Kor nem szamit !!!
2013. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ! hány évesek vagytok?
2013. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nem mindegy?! A kor sosem szamit...
2013. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából én 2-3 évvel idősseb vagyok én 8 ő meg csak de kinézni belőle 7
2013. júl. 1. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyon humoros voltál kérdező...a kor nem számít valóban ha a csaj 38 a pasi meg 35 vagy a csaj 28 a pasi meg 25 de ha a csaj 18 a pasi meg 14 akkor cseszhetted!
2013. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 év még nem ciki de még a három se

De am sztem ha még 4 lenne se számítana mert ha szeretitek egymast akkor az a lenyeg es nem a kor

2013. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én 8 ő meg 5 de évvesztes amug meg az a baj hog a keresztanyumnak a barátnőjének a fia és nem tudom most mit szolnának ők meg a többi haverok
2013. júl. 7. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!