Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy leszbikus nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy leszbikus nem lehet rendőr?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam, meg azt, hogy a katona se lehet aki leszbikus, igaz?

2013. júl. 1. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
hát Zsanett sz*rban lenne de ez az ö dolguk :D
2013. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pap meg csak szűz lehet, mi? XD
2013. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudják megmondani ránézésre, hogy ki leszbikus.
2013. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már lehet.
2013. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tudniuk róla, még akkor se, ha süt rólad:)

Egyébként nem identitása, és orientációja miatt senkit sem érhet hátrány.

2013. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elvileg ez alapján nem lehet megkülönböztetni senkit. - ELVILEG ...
2013. júl. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Régen nem lehetet, ma már a törvényileg sincs megtiltva (régen a katonaságnál nem lehettek melegek- el is távolították őket amint tudomást szereztek róla).

Habár így van, még ma is előfordul, hogy azért rúgnak ki valakit mert meleg/leszbikus.

De ez egyébként sem olyan, hogy reklámozni kell. Nem kell elmondani a homofóboknak, senkinek. Ha katona leszel vagy rendőr akkor csak olyannal oszd meg akiben megbízol.

2013. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TrükkösBélabá ***** válasza:
Az esélyegyenlőség alapján már lehet a törvény megengedi. De nem botránkoztathatja meg a társait a viselkedésével. Tehát a munkahelyen dolgozzon a magánéletében meg azt csinál amit akar.
2013. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon sosem volt tilos melegként fegyveres szerveknél szolgálni. Itt ez senkit nem érdekelt. Ha elkaptak két katonát egymással játszadozni őrségben, azért állították hadíbróság elé mert ez szabályszegés(a honvédség berkein belül tilos mindenfajta a nemi érintkezés). Édesmindegy hogy milyen neműek, az nem befolyásolja a végeredményt hivatalosan.

Megjártam én már leszbikusként a honvédséget. Más ott az értékrend, és ha van is néhány homofób, annak se ideje, se energiája nincsen emiatt pörögni. Ha meg mégiscsak valaki kitolna a másikkal utálatból, akkor a felsőbbveteéshez fordulsz és az illető el lesz náspángolva. Nem tűrik ott az összeférhetetlenséget. A katona legfőbb erényei közé tartozik a bajtársiasság, ennélfogva nemhogy nem szabad utálkozni, de ki van mondva hogy kötelezően kedvelni és segíteni kell mindenkit, akin olyan egynruha van mint rajtad.

Ilyen szempontból jó hely a katonaság. Rendőr nem voltam, de tudtommal ott se volt ilyen. Ez csak amerika meg néhány más ország hülysége volt.

2013. aug. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehetett itt mindig is , csak jól kellett pszichológián hazudni ! :D
2014. febr. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!