Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha jó pasinak látom magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha jó pasinak látom magam, néha a világ ocsmányságának. Most akkor melyik vagyok?

Figyelt kérdés

Néha belenézek a tükörbe és úgy érzem,egész tűrhetően nézek ki,máskor meg teljesen elborzadok a visszabámuló kreatúra láttán.

A csajoktól kapott visszajelzések sem segítenek:van amikor megnéznek,szemeznek velem a lányok,de van amikor kb. le se sz*rnak.

Most akkor honnan tudjam,hogy jóképű vagyok-e vagy sem?

17/F


2013. júl. 1. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
honnan a fszomból tudjam ha nem látlak?
2013. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nézd meg a kristálygömbben.
2013. júl. 1. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Vagy a seggömben.
2013. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel így van a legtöbb ember. :D Néha én is hasonlóképp érzek, nő vagyok.
2013. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Önbizalomtól függ. Velem is ugyanez volt anno. Egy darabig ingadozó volt, de inkább utáltam magam, nem is jöttem be a csajoknak. Aztán egyszer találkoztam egy lánnyal, nem is ismertem, de pont jó kedvem volt, az önbizalmam szárnyalt, ő pedig segített abban, hogy ez végre így is maradjon. Azóta kb. minden lányismerősöm szerint jó pasi vagyok, és szerintem is. :)
2013. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok... Tükörben úgy érzem, hogy jól nézek ki, de mikor meglátom magam egy képen akkor no comment... Viszont lányoktól még nem nagyon kaptam rossz visszajelzést... 16/F
2013. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezzel en is igy vagyok, nokent.

Bar en mar arra rajottem, hogy altalaban a menstruacio elott par nappal van ez az idoszak, amikor nagyon nem vagyok megelegedve a kulsommel,mondhatni gyulolom magam.

En ilyenkor elmegyek a fodraszomhoz, vagy meglepem magam vmivel(nem kell nagy ertekekre gondolni), es az kicsit feldob. De ha anyagilag epp nem engedhetem meg magamnak, akkor szimplan csak kerulom a tukroket. xD

2013. júl. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül! Önbizalom kérdése. Szakítás után pl. úgy érzem borzalmasan nézek ki, de ha megismerkedek egy lánnyal, úgy érzem Brad Pitt is elmehet a búsba! :)

Viszont egy valami sose fog változni: Borzalmasan nézek ki képen. Ez van, a legjobb amit kihozhatok belőlük, az annyi, hogy "vicces". Egy kezemen megtudnám számolni a képeket, amiken jól nézek ki.


15/f

2013. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 - én is ugyan így vagyok vele, meglátom magam 1 képen akkor kb. elsírom magam, tükörben meg mindig jónak látom magam...
2013. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!