Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez titeket is zavarna? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez titeket is zavarna? :/

Figyelt kérdés

Párom egyik haverja nagyon az agyamra ment már. Nem tudom, hogy csak én túlzok és vagyok naiv, vagy ez másnak sem tetszene?

Folyton a hülyeség jön belőle, elmegyünk egy rendezvényre, vagy buliba, odajön és már löki is a süket dumát a barátomnak. Ő meg persze elkezd vele ökörködni. Ami nem is lenne baj, ha nem olyan témákon szórakoznának.

Minket is néha cikiz, mivel elég komolyan gondoljuk a párommal, és néha hülye megjegyzéseket tesz. Múltkor látta, hogy a barátomnál voltam és azt kérdezte, hogy úgy csináltuk, hogy én voltam felül? Vagy pl voltunk strandon és azt kérdi a barátomtól, hogy megmostad rendesen a p---d, nehogy gombás legyen és én panaszkodjak. És még sorolhatnám az ilyen hülyeségeket, amelyek néha még rám is sértőek.

Neki van barátnője, viszont róla is úgy beszél, mint egy kutyáról, ráadásul iszik is sokat.

Félek, hogy nem jó irányba tereli a barátom. Mikor együtt vagyunk és odajön, azonnal mi vagyunk a téma, és kicsit az agyamra ment már. Szerintetek mit csináljak?Ez titeket is zavarna? Mondjam meg olyankor a barátomnak, hogy nagyon nem bírom már,és menjünk el onnan, vagy hagyjam vele 'szórakozni' és hallgassam el ezeket a baromságokat?


2013. júl. 2. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, igen. De tennék is ellene, mondjuk első körben szájba rúgnám.
2013. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
szerintem mond meg a baratodnak h nem nagyon tetszenek a haverja beszolasai.. vagy mond meg a haverjanak hogy vegyen vissza magabol...
2013. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
akkor nem én reagálom túl? Barátom csak röhög, és még marasztalja is...
2013. júl. 2. 00:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha a barátodnak ez tetszik, ahogy ez a haverja beszél, ráadásul rólatok is, akkor én elgondolkodnék a kapcsolatotok állapotán.


Én biztos nem tűrném ilyen lazán.

2013. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanról, hogy a nő így szeretett bele egy ilyen idiótába. Lehet szerepet játszik a kegyeidért.
2013. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
sok az ilyen bunko... nem kell figyelembe venni
2013. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jólvan azért nem kell túlzásba vinni neked se, mindig így kezdődik, el akarod tiltani a barátjától? a lehető legrosszab amit tehetsz, ha csak egy kicsit is vissza akarod tőle tartani akkor abból feszültség keletkezik
2013. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5. hát akkor nagyon rosszul járt...nagyon utálom már. Mikor kajáltunk is, azt mondta a páromnak, hogy amit nem szeret, majd lökje át nekem, hogy ne menjen kárba, hátha én megeszem.
2013. júl. 2. 00:15
 9/13 anonim ***** válasza:

zavarna.

És elgondolkodnék rajta, hogy vajon a hátam mögött a barátom is így beszél-e rólam, mint ahogy azt a haverjától látod...

2013. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

6.és akkor tegyek úgy, mint ha megsem hallanám?

7.Nem akarom eltiltani...tőlem találkozzanak amikor akarnak, csak mikor ott vagyok ne ilyenről dumáljanak.Nagyon rosszul esik.

Tényleg nem tudom mit tegyek, azért egy hárpia sem szeretnék lenni:/

2013. júl. 2. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!