Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez titeket is zavarna? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez titeket is zavarna? :/

Figyelt kérdés

Párom egyik haverja nagyon az agyamra ment már. Nem tudom, hogy csak én túlzok és vagyok naiv, vagy ez másnak sem tetszene?

Folyton a hülyeség jön belőle, elmegyünk egy rendezvényre, vagy buliba, odajön és már löki is a süket dumát a barátomnak. Ő meg persze elkezd vele ökörködni. Ami nem is lenne baj, ha nem olyan témákon szórakoznának.

Minket is néha cikiz, mivel elég komolyan gondoljuk a párommal, és néha hülye megjegyzéseket tesz. Múltkor látta, hogy a barátomnál voltam és azt kérdezte, hogy úgy csináltuk, hogy én voltam felül? Vagy pl voltunk strandon és azt kérdi a barátomtól, hogy megmostad rendesen a p---d, nehogy gombás legyen és én panaszkodjak. És még sorolhatnám az ilyen hülyeségeket, amelyek néha még rám is sértőek.

Neki van barátnője, viszont róla is úgy beszél, mint egy kutyáról, ráadásul iszik is sokat.

Félek, hogy nem jó irányba tereli a barátom. Mikor együtt vagyunk és odajön, azonnal mi vagyunk a téma, és kicsit az agyamra ment már. Szerintetek mit csináljak?Ez titeket is zavarna? Mondjam meg olyankor a barátomnak, hogy nagyon nem bírom már,és menjünk el onnan, vagy hagyjam vele 'szórakozni' és hallgassam el ezeket a baromságokat?


2013. júl. 2. 00:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mikor beszól, kérdezd meg, hogy : miért kell ilyen fsszopónak lenned?! ennyivel meglehet oldani
2013. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem hogy járni nem járnék, de még barátkozni se barátkoznék senkivel, aki ezt a viselkedést tolerálja.


Bár én azt megkérdezném azért előtte a barátodtól, hogy miért ilyen a haverja. Lehet, hogy nem volt mindig ilyen.

2013. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Embert barátjáról...

Kizárt, hogy a pasid ne hasonlítana egy kicsit se rá!

2013. júl. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!