Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha egy fiú komoly problémákkal küzd :?

Figyelt kérdés

gondolok itt pl : fél testi kapcsolatot létesíteni

legyen az ölelés,puszi,visszahúzódó,sokszor fordul magába,nem tudja kifejezni az érzéseit , amúgy okos,rendszeresen jár suliba,nem iszik,nem cigizik,kicsit teltebb.


2013. máj. 22. 19:02
 1/10 sztrecskó ***** válasza:
Figyu ennek nyilván oka van, de am nem zavar, ha be tud engedni a bizalmi körébe. mert ott már nem szabad hogy ez köztünk gondot okozhasson.
2013. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem,az én barátom is ilyen,mindig átsegítem az úgymond nehéz időszakain :)
2013. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pain for Pleasure ***** válasza:

"rendszeresen jár suliba" :D hát ez se utolsó szempont.

Egyébként nem gond, idővel majd bátrabb leszel. Ki tudja, találkozol egy lánnyal, akinek a jelenlétében nem bírod majd visszatartani magad. :)

2013. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna de segítenék neki leküzdeni ezeket.
2013. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát engem nagyon is zavarna.

Az alap egy kapcsolatban,h szereted a párod és ezt a lehető legtöbb módon kifejezed neki. Ha nincs se puszi,se ölelés akkor mégis,hogy akarod ezt tudatni vele?

2013. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

mármint a kapcsolat elejére.. vagyis még a randizós időszakra értettem ..


és még nem tudta túltenni magát egy lányon , akivel sose volt együtt.. de nagyon megszerette lányt.. és ha találkozik vele véletlen akkor kiborul.

2013. máj. 22. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna.
2013. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem zavarna. Számomra a pasi legyen aktív, kezdeményező. Szerintem egy ilyen fajta pasi arra vár, hogy majd én tanítom őt meg, meg majd én veszem át az ő szerepét, de én ezt nem szeretném.

Mellesleg én még azt hiszem, akik olyan könnyen leírják, hogy ez nem baj, még nem is találkoztak olyan pasival aki tényleg nem tudja kifejezni az érzéseit ééés még jártak is vele!

2013. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha meg nem tudtad magad túltenni egy lányon, akkor ne akarj kapcsolatot mással, öcsi!
2013. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

naná oka van és naná zavarja a lányokat.

ennek mihamarabb véget kell vetni, legjobb egyenesen rákérdezni, valahogy kihúzni belőle a probléma okát.


azért az hogy fél testi kapcsolatot létesíteni, elég komoly pszichés problémákra utal sztem.

2013. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!