Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem "merek" ráírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem "merek" ráírni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akibe szerelmes vagyok (volt osztálytársam), messze lakik így csak facebookon tudnék vele összejönni (persze ha ő is úgy érez irántam :D)!

De valahogy nem "tudok" ráírni :/ Mert hogy mi van ha mondjuk megkérdem tőle nem akar-e beszélgetni de mi van ha azt mondja hogy nem!

Vagy ha mondjuk akar akkor uncsi lesz a beszélgetés?? :DD

vagy akkor hogy írjak rá? :D



2013. júl. 2. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert beszari vagy? :D

Nincs vesztenivalód.

2013. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi van akkor?

Semmi.

És legalább nem marad benned,hogy mi lett volna ha.

2013. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem írj rá és nézz szembe az úgymond "félelmeddel" :)

Akkor úgy is ki fog derülni minden;)

2013. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hallgass a második válaszolóra
2013. júl. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De azért van veszteni valóm mert ha mondjuk uncsi a beszélgetés akkor mondjuk nem jövök be neki???
2013. júl. 2. 00:27
 6/13 anonim ***** válasza:
De ha nem írsz neki meg sem tudod, hogy nem jösz be neki, vagy hogy bejösz neki, szóval nincs mit veszteni...
2013. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És mondjuk mit tudnák neki írni vagyis hogy kezdjem? Szia :D Nincs kedved beszélgetni?
2013. júl. 2. 00:30
 8/13 anonim ***** válasza:
írj mindenképp, te ismered, kérdezd meg mi történt vele azóta, stb :)
2013. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

kérdezzél tőle, de ne azt amit írtál,

beszélgetéshez 2 ember kell, legalább kiderül, hogy tudtok dumálni v. nem, valahonnan el kell indulni

amúgy volt osztálytárs, nem ismered? ezt Neked kell megoldani N

2013. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem sajna nem ismerem mivel nem volt sokáig osztálytársam és nem is beszélgettünk szinte semmit...

de honnan tudom hogy "megy-e a dumálás" szóval hogy nem uncsi? mert lehet vissza ír a kérdésre de a háttérben meg agyon unja magát!

2013. júl. 2. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!