Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csokolozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csokolozni? Reszletesen, ha lehet. Koszonom (mit kell csinalni, stb)

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 10:11
1 2
 1/11 C. Obvious ***** válasza:
43%
Szájjal lehetőleg
2013. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
lány v vagy fiú? csak mert ha lány, csak hagyd, hogy történjenek a dolgok, rá fogsz érezni.
2013. júl. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ajkakat összeérint, kezekkel kezd valamit, szem becsuk, örömbódottá.
2013. júl. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosabban,kérlek?! mit kell csinálnom,stb?? :'S
2013. júl. 2. 10:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Senki nem fog neked itt részletes "mechanikai" leírást adni a dologról, mert nem lehet, és mindenkinél más. Ne parázz rajta, hidd el, magától jön a dolog.
2013. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá, majd jön! Ne izgulj csak csináld ugy ahogy érzed, akkor nem lesz gond! :)
2013. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyre közelebb hajolsz, a száddal megérinted az ajkait finoman. Kis puszilgatás után beszívod az alsó ajkait. Majd kinyitod a szádat (remélhetőleg ő is veszi a lapot) ő is kinyitja, ezután átdugod a nyelved a szájába. Innentől már jönni fog magától. Ha neki nem ez az első csók akkor pedig úgyis iránytani fogja a dolgokat. Hozzáteszem, mindenki máshogy csókol. Fiú vagy lány vagy?
2013. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Na figyelj, ez a létező leg részletesebb:

Először is elhatározod az agyad segítségével az egész mozdulatsor véghezvitelét.

Azután a hozzá szükséges helyzetet előteremted:

Először is közelebb lépsz hozzá.

Ezt úgy kell, hogy egy jelet küldesz a gerincvelőből lábba menő idegpályán át a combizmodba, (jobb/bal lényegtelen, csak ne egyszerre) amely összehúzódási parancsot tartalmaz. Ezután, mikor a lábad kellő képp elhagyta a talajt, odébbhelyezed a tested súlypontját a másik lábad vádlija segítségével(irányítása ugyan úgy zajlik mint az előbbi izomcsoportnak), de időben el kell ernyeszteni a felemelt láb izmait, mert különben jó erősen oda fogod csapni. Amint a talpad ismét a talajt érinti, ismét össze kell húznod pár izomcsoportot, különben elesel.

Ezt a szekvenciát tükrözve és ismételve eljuthatsz a megfelelő távolságig, aholis be kell lőnöd egy fix súlypontot. Ezt a lábfej és a vádli izmaival teheted meg, szintén idegpályák által vezérelve...


Na bocs nem folytatom mert belefáradtam az írásba... max holnap(se)...

2013. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már bocs,de nem azt kérdeztem,hogy hogy tudok megtenni pár lépést,ezt szerencsére még én is tudom! :)
2013. júl. 2. 12:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én szoktam lányokat tanítgatni dolgokra, ezt most hiába mondjuk el neked, ezt csinálni és tapsztalni kell. :)
2013. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!