Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a barátnőm megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a barátnőm megcsal a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátnőmmel lassan 1 éve együtt vagyunk. Eddig azt hittem, hogy minden rendben van, viszont az elmúlt időben minden megváltozott..gyanítom, az újdonsült barátnője miatt. Úgy 4-5 hónapja megismert egy lányt egy pubban és azóta folyton együtt vannak, lemondja a közös programokat, csakhogy vele lehessen, ha együtt vagyunk is folyton róla beszél és a jelenlétemben is elég furán viselkednek. Értem ezalatt, hogy az a lány állandóan ölelgeti a barátnőmet, meg olyan vágyakozva néz rá. Nehéz elmagyarázni, de úgy, mint mikor egy srác ki van éhezve egy csajra. Vannak más barátnői is, de még a legeslegjobb barátnőjével sem viselkedett így soha. Kicsit kezd már elegem lenni abból, hogy mióta bekerült az életébe ez a lány, engem semmibe vesz. Egyszerűen már semmit nem lehet vele megbeszélni, mert rohan rögtön ahhoz a csajhoz, hogy megvigasztalja. Ha már egy fél napig nem beszélnek, elvonási tünetei lesznek. Azt mondja, hogy mert lelki társak..de az a csaj szinte már átvette a szerepemet. Elhiszem, hogy elvont, meg művészlélek, meg különleges csaj, de azért nem kéne már ennyire lepasszolnia engem. A vele egykorú (17-18 éves) nagyon jó barátnőit is semmibe veszi, mert neki most ez a 28 éves lány a mindene. Mindenkinek kellenek barátok, de mikor már 2 lány ennyire "elvan" egymással, az azért fura. Próbáltam már erről beszélni vele, de mindig azzal jön, hogy az a lány csodálatos és szüksége van rá meg hasonlók. Nekem már vagy 4 hónapja nem mondott ilyet. Így is kevesebbet vagyunk már együtt, mióta egyetemre járok. Ha kettesben vagyunk is látom rajta, hogy teljesen máshol jár lelkiekben. Egyik nap találkoztunk és azzal kezdte, hogy a lány róla írta egy dalszövegét. Nem tudom már, mit gondoljak, de tényleg elég lapos lett a kapcsolatunk. Lehet, hogy csak én reagálom túl? Ti mit gondoltok erről?

19F


2009. okt. 15. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Jogosan akadsz ki, engem is dühítene a dolog. De ezt nem ide kéne írnod, hanem egyenesen a barátnőd szemébe mondani. Nem hinném, hogy megcsal vele, inkább csak nagyon nagynak érzi magát, hogy idősebb barátnője van. Ha nincs nővére, akkor lehetséges, hogy most őt tekinti annak. Szerintem csak nagyon jó barátnők lettek, és ha megbeszéled vele a problémádat meg lehetne oldani. Esetleg te se keresd őt, légy vele picit távolságtartó, talán észbe kap. Bár szeirntem ennek veszekedés lenne a vége. A legjobb ha kerek perec megmondod neki mi bánt téged.
2009. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

szerintem adj neki ultimátumot..

ennél jobb ötletem nincs.. mond meg neki, hogy bosszant ez a dolog és válasszon, vagy a csaj vagy te..

te szereted, de ez már kezd elviselhetetlen lenni hogy ebben a kapcsolatban hárman vagytok..

remélem megoldódnak a gondjaitok :)

2009. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
szerintem összejöttek, csak még nem vallotta be
2009. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nos, ha látnátok, milyen kapcsolatban vannak egymással..Persze, tudom, hogy a lányok gyengédebbek, meg a barátnők sokkal bizalmasabban viselkednek egymással, mint a fiúbarátok, csak köztük már tényleg van "valami". Nem normális, hogy egymás ölében ülve simogatják egymást meg úgy néznek egymásra, mint akik legszívesebben ráugranának a másikra.
2009. okt. 15. 20:49
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
ha összejöttek ha nem dobd, mert semmibe vesz téged
2009. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
talán kicsit rá kéne ilyesztened kicsit kockázatos de visszakaphatod a szerelmedet szóval szerintem szüntess meg vele minden kapcsolatot se szó se beszéd...egy hétig se fogja bírni
2009. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
király! engem nem zavarna.
2009. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
92%

Hát én utánajárnék a dolgoknak a helyedben. Ez nem normális dolod. Egyik fiú barátom is járt már hasonlóképpen. Összejött egy fiatal csajjal. Két évig 1ütt voltak, mikor a csaj elhagyta egy 30 éves nőért, akinek már gyereke is van. Egyébként az a csaj 16 éves volt...

Szerintem ülj le vele beszélni,és +látod mi lesz. De szerintem egy ilyen kapcsolatnak már nem sok értelme van.

2009. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Tuti mondanám neki,h csináljuk hármasba:D hidd el,simán benne lenne!:D

Am elhiszem,h zavar. Engem is nagyon zavarna.ez már azért nem normális dolog.főleg h így is keveset taliztok!

Sztem te is mond le párszor a talikat és nézzd meg a reakcióit vagy te is viselkedj ugy mint ő!...

2009. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom 3-asban, nekem csak a barátnőm kell, meg hogy rendeződjenek a dolgok köztünk. Az a csaj amúgyis full leszbikusnak tűnik. Leszbizzen, csak ne az én barátnőmmel. Azóta sem sikerült beszélnem vele, mert ugye szinte minden idejüket együtt töltik..ez már nem állapot.
2009. okt. 16. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!