Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg pasi dilis, öngyilkolós, pszichés beteg csajjal jön össze, és még a szakítás után is kitartanak mellettük?

Figyelt kérdés
sok ilyennel beszélgettem, és ez megdöbbentő. utána meg nem tudnak mit kezdeni egy normális barátnővel, inkább vissza mennek a dilis exhez.
2013. júl. 2. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez forditva is igy van:( sok nő eltűri h verik meg megalázzák.. de nem hagyja el a pasit, mert szereti.. ahhh.....
2013. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajt könnyebb sakkban tartani. Sokkal olcsóbb és kevesebb elvárása is van
2013. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont ezeknek nagyok az elvárásaik. Mindenhova kocsival kell vinni őket. Mindent meg kell nekik venni, stb... Ha nem, akkor öngyilkossággal meg minden hülyeséggel fenyegetőznek. A szomszéd srác is pl. ilyen csajjal van együtt. De a lány se nem szép, se nem csinos, esze sincs, a legprimitívebb fajta, már bocsánat. Volt mikor dührohamot kapott, mert a pasi nem akarta elvinni szórakozni, és ki kellett hívni a mentősöket, mert késsel vagdosta magát. És ezek után a pasi együtt maradt vele!!!
2013. júl. 2. 11:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja akkor nem.


Mindegy csak van könnyen manipulálható csaj :D Ők kellenek nekem, hogy ne kelljen se sokat fizetnem, se teljesítményt felmutatni és még csak rabnak se érezzem magam egy hülye csaj miatt.

2013. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a normális csajok mind foglaltak, így csak a dilisek meg a ribik maradnak.
2013. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a pasi sem "normális", csak nem ismered eléggé/titkolja, esetleg annyira rossz az önértékelése, hogy elhiszi, hogy nem érdemel mást.
2013. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az okos mentáisan beteg csajok a legveszélyesebbek. Volt barátnőm ilyen, életemben nem szerettem még annyira senkit és szerintem nem is leszek túl rajta soha pedig már pár éve szakítottunk. Csodálatos lány, de a betegsége miatt nem hiszem hogy meg tudna maradni valaki mellett véglegesen.
2013. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert csak ez jutott nekik :/
2013. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!