Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tv érzékenységem van. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tv érzékenységem van. Ez mennyiben gátolja a fiúkkal való ismerkedésem?

Figyelt kérdés

Mindig amikor elhaladok egy tévé mellett, annak hatósugarában, azonnal elektromos felhő vesz körül és tompa jellegű, de erős fejfájásom lesz, és úgy hallom mint ha erősen zúgna a fülem ami szinte elviselhetetlen számomra. Ha 5 percnél több időt töltök el egy ilyen televízió hatósugarában mellékhatások jelentkeznek.

Igen.


2013. júl. 2. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A TV-nek nincs hatósugara. Az egy vevő egység nem pedig adó. Maximum a katódsugárcsöves TV-k közelében tudok ilyet elképzelni a képernyő sugárzása miatt. Ha LCD vagy plazma rendszerű képernyők közelében is érzed akkor a számítógép monitorának is zavarnia kellene. Ez az egész nekem nagyon furcsa.
2013. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen? De mi igen?
2013. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És a számítógép képernyője már jobb? Ezt az egészet megérteném, ha a mai LCD tv-k fényen kívül mást is kibocsájtanának, de ez így nekem hülyeségnek tűnik már bocsánat. Tehát neked a fénytől fáj a fejed.
2013. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez mind pszichológiai probléma, rosszabb esetben pszichiátriai, úgyhogy a válaszom az, hogy problémát fog okozni a fiúkkal való ismerkedésben is.
2013. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Had tudjam már én jobban, hogy mit érzek, és mitől fáj a fejem!


csak akkor érzem ezt amikor tévé közelében vagyok. De régi fajta tv, nem olyan lapos.

2013. júl. 2. 13:56
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem is árulnak már képcsöves tv-t...

Amúgy meg ne tévézz.

2013. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Képcsöves TV-nél nekem is van ilyenem, azt hittem egyedül vagyok vele. Van amikor négy helyiség választ el mamám TV-jétől és hallom ahogy folyamatosan sípol az adás hátterében, nem bírom elviselni.

Síkképcsövessel nincs gáz.

Szerintem meg ne állj szóba olyan sráccal aki sokat nézi a TV-t :D

2013. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értetlenek vagytok, de kötözködni már tudtok! Na idefigyeljél. Attól hogy nem árulnak még csomó házban van olyan tévé. És nem kell ahhoz nekem néznem tv-t, hogy a közelemben be legyen kapcsolva. Remélem eljut a lyukas agyadig.
2013. júl. 2. 14:04
 9/14 anonim ***** válasza:
És ennek az egész problémádnak egész pontosan mi köze is van a fiúkhoz?
2013. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy pont így viselkedik, ha ideges és fáj a feje mint itt. Szerintem így ne menj emberek közé.
2013. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!