Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális vagy nem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, aki iránt többet érzek, mint kellene. Szeretném vele megpróbálni, de nem tudom eldönteni, van-e komolyabban esélyem vagy nincs. Amikor kettesben vagyunk, úgy tűnik, van. Nagyon kedves, figyelmes, tisztelettudó, komoly, normális, lehet vele beszélgetni, nagyon udvarias velem. Viszont mikor ott vannak a többiek (elég már 2-3 ember is rajtunk kívül, de ha több van, még inkább), és isznak vagy valami, előjön belőle kicsit a hülye gyerek. Nem elviselhetetlen módon, tehát nem bunkó, nem szólogat be meg semmi ilyenek, egyáltalán. Fellazul, inkább a fiúkkal ökörködik, rám kevésbé figyel, csak néha rám néz, vigyorog, vagy mond valamit, de ennyi. Tegnap este is ilyen volt. Mondjuk mellém ült le, közelre és féloldalasan, az egyik lábam az ő terpeszbe tett lábai közt volt a földön. Bár ha nem iszik, akkor normálisabb, nem olyan, mintha ketten lennénk, de nem vészes. Ha iszik, akkor tényleg ilyen, ahogy leírtam. Ez a fiúknál normális, vagy nincs esélyem? Nem tudom, valaki azt mondja, az ittas ember mindig őszinte, más pedig azt, hogy ez személyfüggő, valaki ilyenkor őszintébb, valaki ilyenkor hülyébb, olyanokat csinál, amiket józanon nem csinálna, úgy viselkedik, ahogy józanon nem viselkedne, stb. Tanácstalan vagyok.
2013. júl. 2. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Te is más lennél a barátnőid társaságában.
2013. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ő tökéletesen úgy "működik" a leírásod alapján, ahogy egy barát teszi. Nyilván ha kettesben vagytok, figyel rád, kedves, de minden normális ember ilyen, ez nem plusz dolog :)


Ha érdekled őt, lépni fog.

2013. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: nincsenek barátnőim, nem bírom a lányok hisztizését (tudom, rossz lányokat ismerek, de ezen nem tudok változtatni). A fiúkkal járok mindenhová. :) De igen, most, hogy mondod, én is más lehetek olyankor, bár ezt nem tudom magamnak megítélni, észre sem veszem, szóval lehet, hogy ő sem.


Második: Igen, igazad van, de ő nem olyan, mint a többiek, mikor kettesben vagyunk. Igazi úriember, sosem találkoztam még ilyen fiúval, idősebb korosztályból sem. Anyu és apu is le van döbbenve, hogy milyen kedvesen, figyelmesen viselkedik velem. Írhatnék példákat, amiken szerintem te is fennakadnál, hogy hogy tud ilyen lenni egy fiatal fiú, de nem akarom, hogy valaki felismerjen. :D Ezért a viselkedésért érzem úgy, hogy lenne esélyem, mert a többi barátom fele ennyire nem udvarias, kedves velem, még akkor sem, ha kettesben vagyunk.

2013. júl. 2. 14:25
 4/5 anonim válasza:

Általában mindenkinek több személyisége van.

1. haverokkal

2. a családdal

3. otthon

4. olyan személyel aki tetszik neki.

2013. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem zárják ki a fentebb leírtak azt, hogy esetleg én is tetszem neki?
2013. júl. 2. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!