Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha az ember semmifél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha az ember semmiféle kapcsolatra nem vágyik?

Figyelt kérdés
nem csak az ellenkező nemmel kapcsolatban, hanem általánosságban. nem megy a legkönnyebben, de megismerkedem idegenekkel, ha úgy adódik, viszont nem kívánom az emberek társaságát. nem bújok el, pl bicajozom, sétálgatok, de mindezt egyedül szeretem. a családban már felvetették, hogy antiszociális vagyok. erről lenne szó? lehet(kell?) ez ellen tenni? vagy csak későn érő típus vagyok? (19/f)

2013. júl. 1. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz barátnő, hogy kefélj egy jót.

Elmégy egy discoba vagy fizetsz valakinek.

2013. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem hónapok óta... nincs kedvem senkihez és semmihez.

17/L

2013. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tüng. válasza:
Én is így vagyok ezzel...valamiért rosszul érzem magam, mert szégyellem magam. Nem szégyelsz valamit az arcodon? Ha van valami szégyelni valód a lány előtt, mond a szemébe, hogy te ott ne vagy tökéletes! Ha elfogad akkor nyert ügyed van:)
2013. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es voltam, én pl. nem szégyellem magam, csak nem bírom a legtöbb ember társaságát mostanában. Eddig sem voltam nagyon társasági lény, aki minden hétvégén a diszkóban tombolt hajnalig, de voltak programjaim. Most ezekre sem vágyom. Nyár van, meleg van, pihenni kell - én így fogom fel.
2013. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek ,nem vágyok egyáltalán még a barátaim társaságára se. Viszont ha iszok egy kis alkoholt egyből szociálisabb vagyok olyankor jobban el vagyok velük..


Amúgy igen antiszociális vagy valamilyen szinten.

2013. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

egy picit félreértettétek (illetve főleg első), nem párkapcsolat miatt kérdezem, hanem teljes általánosságban.


#2

rám pl a "semmihez" nem igaz, aktívan töltöm szabadidőmet.


#3

ahogy írtam, nem a lányokkal kapcsolatban kérdeztem. de egyébként szégyellnivalóm tudtommal nincs, sőt, az "átlagnál" pl magasabb szinten sportolok, illetve kaptam több jelzést (konkrétat is) hölgyektől, de egyszerűen nem érzek erre sem komolyabb vágyat


#4

igen, valami ilyesmi (bár én jobb tanuló vagyok :) )


#5

én alkohol nélkül is jól elvagyok ismerőseimmel, ha arra kerül a sor, jól is érzem magam, csak az egész olyan "semleges" érzés - ha nem lenne, akkor is meglennék nélküle ugyanolyan jó érzéssel

2013. júl. 2. 01:00
 7/8 Tüng. válasza:
Te ilyen ember van. A társadalom most a szórakozást várja el mindenkitől. Lehet, hogy te inkább feltaláló leszel, vagy valami remete tudós. Isten mindenkinek valamilyen sorsot szánt, csak rá kell jönnünk mi lehet az.
2013. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2013. júl. 2. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!