Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik módszerrel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik módszerrel lehet hamarabb és véglegesen túljutni egy reménytelen szerelmen?

Figyelt kérdés

A) Megpróbálni nem gondolni RÁ. (Hátrány: elég nehéz, ráadásul, ha később véletlenül valahol mégis összefutunk, akkor újra fellobbanhat, tehát "lappangva" bennünk marad az érzelem, ami mint egy időzített bomba, bármikor robbanhat, annak ellenére, hogy azt hittük, már nem veszélyes.)


B) Annyit és addig álmodozni RÓLA, hogy a végén már szinte csömört kapunk tőle, megunjuk és kiszeretünk belőle, mintha csak élőben történne a dolog. :) (Hátrány: az álmodozással sok időt és energiát elpazarlunk, ahelyett, hogy mindezt a való életre fordítanánk.)



2013. júl. 2. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A)
2013. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A)


Nehéz, de a B) egyáltalán nem fog célra vezetni.

2013. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A !


Az álmodozást nem lehet megunni :)

2013. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálni nem gondolni rá ugyanaz, mint folyamatosan rá gondolni, mert ha valamire nem akarsz gondolni, addig is rá gondolsz. És ez elnyomást szül.

Inkább B, de a legtutibb, ha összejössz valaki mással és lehet elfeledteti veled az előzőt.

2013. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem se A. Se B.....


Az igazi szerelmet, soha nem lehet elfelejteni!

Élő példa vagyok én, aki 13 éve beleszerettem egy férfiba rá pár évre összejöttünk egy kis időre, de elengedtük egymást...

Soha nem tudtam elfelejteni...

És most úgy látszik kaptunk még egy esélyt az élettől, hogy újra megpróbáljuk......

Soha nem adtam fel!!!

2013. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát inkább az A) verzió. De talán a legjobb az lenne, ha megtalálnád a hibáit, és úgy szeretnél ki belőle.
2013. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Akarattal nem gondolni sokáig rá nem lehet, de ha meg direkt keressük az alkalmat az álmodozásra, megint nem jó, mert akkor még nehezebb elfelejteni.

Gondolj rá nyugodtan, ezt úgysem tudod elkerülni, de próbáld meg minél jobban elterelni a figyelmedet. Vesd bele magad valami hobbiba, tanulj új dolgokat, járj sokat társaságba, szervezz programokat, ismerkedj (persze kötetlenül, egyelőre nem feltétlenül párkapcsolat céljából), itt a nyár, ha teheted kirándulj, menj el nyaralni barátokkal, a környezetváltozás, az új élmények általában jót tesznek.

2013. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
C) Gondolj arra, hogy 80 évesen épp a fogmosópohárba köpi a protkóját. Reggelente 10 perces vizualizációs meditáció ebben a témakörben.
2013. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Talán az A), és mellette sokat ismerkedni, hátha lesz valaki, aki végleg el tudja feledtetni veled. :)
2013. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az segít ha találsz jobbat.
2013. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!