Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy fiú, aki külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy fiú, aki külsőleg nem olyan szép, de belsőjét nagyon bírom, és ha beszélek vele akkor, fura dolgokat érzek, akkor ez azt jelenti, hogy bírom?

Figyelt kérdés
Előre is köszi :)

2013. jún. 29. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
birod a belsőjét?
2013. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyilván valóan érzel iránta valamit, inkább a belső tulajdonságai fogott meg téged, és azt helyezed előtérbe. Ez tök normális lehet, hogy lesz belőle még valami. :) Amúgy hány éves vagy?
2013. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát, úgy a belső tulajdonságait
2013. jún. 29. 10:02
 4/12 A kérdező kommentje:
15
2013. jún. 29. 10:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Érzel iránta valamit c:
2013. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szard le a külsőt, jobban jársz egy belül értékesebb emberrel, egy férfinak amúgy sem kell túl szépnek lennie, az a te dolgod :D
2013. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem tehetnék vlmit ez ellen, hogy már ne érezzem ezt iránta, mert nem igazán szeretném?
2013. jún. 29. 16:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Most azért nem akarsz érezni iránta semmit mert nincs olyan hű de jó külseje? Mindegy úgyis majd kinövöd ilyen életfelfogással inkább tanulj és ne foglalkozz pasikkal ráér még pár év múlva hidd el jobban jársz vele. Meg amúgy is egy férfinak nem kell annyira nagyon attraktívnak lennie, mint a gyengébbik nemnek csak talpraesettnek és magabiztosnak.
2013. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem a hűség a gond azt tudom róla, hogy maximálisan hűséges, de én jobban szeretem a csak barát kategóriát, és olyan furcsának tűnne, ha kialakulna valami
2013. jún. 29. 20:12
 10/12 A kérdező kommentje:
bocsi félreértettem, nem a külseje a gond
2013. jún. 29. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!