Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csókoljam meg? Azt sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókoljam meg? Azt sem tudom hogy kell.

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok,és még sosem csókolóztam.

3 hónapja ismerem a csajt aki szintén 13 éves,és ő már tapasztaltabb ilyen téren.

Honnan tudjam h itt az alkalom,ő is akarja?!

Hogy csináljam?? (és sokat érzek iránta,nagyon szeretem)


2013. júl. 2. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
komolyan mondom, összefogom gyűjteni az olyan kérdéseket amiben valaki 13 éves
2013. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi van ma? 13. csapás?
2013. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.A 13-mas szám szerencsétlen mert 3+1 az 4 ami majdnem 5,de az 5-ös is szerencsétlen szám.Várj,még pár évet és addig is koncentrálj a fizika könyvre.
2013. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat!
2013. júl. 2. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Kölyök inkább menj játsz még pár évet a GTA San Andreassal, én a te korodba azt csináltam. Aztán majd lehet erről szó.
2013. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én sem szeretnék bunkón válaszolni, de a többieknek igazuk van, még csak 13 évesek vagytok.

Egyébként nem lehet elmagyarázni, mindent ott abban a pillanatban érzel. Tudom, hogy ez nem sok segítség, de tényleg így van.

2013. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Vajon ő is szeret téged? Mert ha nem akkor én nem rá pazarolnám az első csókom. Egyébként én 15 vagyok és lány és még én sem csókolóztam...Szóval nem tudom hogy hogy kell, de azt mondják h majd ha eljön az a pillanat akkor tudni fogod hogy mit kell tenned

Sok sikert!!! :)

2013. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyszerűen érzésből csináld és kész
2013. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!