Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a pasi azt mondta, hogy "csak szórakoztunk"? És még vissza is kérdez, hogy mit hittél.

Figyelt kérdés
Találkozgattunk, csókolóztunk. Közben pedig jó barátok voltunk. Nem szexeltünk. Ennek most kifejezetten örülök.

#szórakozás #barát #szórakoztunk
2013. júl. 2. 22:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz, csak én nem adom olyan könnyen magam mindenkinek. :D Meg a pletykáknak se örülnék.
2013. júl. 13. 11:18
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: Már hogy lenne a barátod, ha nem beszéltek őszintén és majdnem összejöttetek? Nem legjobb barát, egyáltalán nem barát. Nem is szokott ez működni ha a vonzalom bejön.
2013. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Na haradudj, ez olyan öreges: "azért nem adom olyan könnyen a testem"


A szex nem az, hogy a nő "adja", - kap is valami szépet, nem így tapasztaltad?

2013. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De őszintén szoktunk beszélgetni. Van mikor össze is veszünk. De szerintem már elkezdtem lemondani róla.
2013. júl. 13. 13:03
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok tapasztalni se. :D
2013. júl. 13. 13:05
 16/17 anonim ***** válasza:

07-13 11:18


Én nem vagyok mindenki. :) Amúgy meg mitől félsz? HA senki sem tudja meg akkor még kényelmes is mert nem kell foglalkozni a sok hülyével akiknek amúgy is rohadtul semmi közük sincs mások magánéletéhez. :)

2013. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ma már barát nem létezik, mert barátból is szeretőt csinálnak.
2013. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!