Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régimódi vagyok, ha elvárom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régimódi vagyok, ha elvárom, hogy a pasi kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Mert ha akar valamit, úgy is kezd magával valamit, vagy ma már mindenki túl félénk?

Én azért abban a hitben vagyok még mindig, hogy a srácnak kellene megtenni az első lépést.

Bár, az én esetemben inkább azt remélem, hogy a srác a félénk, de én nem akarok a kezdeményező fél lenni - egyrészt félek az elutasítástól is, és szerintem ezekkel mindig is a pasiknak kellett számolnia.


2013. júl. 2. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az vagy! :)
2013. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a boldogságért tenni kell, szóval nyugodtan kezdeményezz, ez a régimódiság ma már elavult, lehet ezt finoman is csinálni (:
2013. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Normális inkább. Max annyit kezdeményezz, hogy egy úgy nézel rá , hogy tudja, hogy lehet menni.

Sok ri--ngyó már vissza taszító, hogy csak jön 20/f

2013. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem. viszont jeleket azert kuldhetsz fele:D
2013. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
no de nem ciki az, ha a lány jeleket küld, nektek meg nem jön be? nem gondoljátok, na ez egy szánalmas liba?
2013. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
sztem nem, bár én lány vagyok.
2013. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, végül is a módi az, hogy te, kedves hölgyemény, jelekkel ki mutatod vonzalmad, mi férfiak udvarlunk, tisztességes szándékainkat előre jelezve.
2013. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy régimódi, de én tutira nem hagynék veszni egy lehetőséget, csak mert lány vagyok. Lehet bele se gondol, hogy tetszek-e neki, vagy sem, de egyértelművé teszem, és akkor lehet belőle valami. "Néma gyereknek anyja sem érti a szavát!"
2013. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyszerűbb lenne, hogyha olyan viszonyban lennénk, hogy rendszeresen kényszerítve vagyunk arra, hogy találkozzunk. :D

Meg ezesetben gáznak érezném ráerőltetni magamat a srácra.

2013. júl. 2. 22:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Te tudod, de ha annyira bejön, ne azért hagyd veszni a lehetőséget, mert "te aztán nem kezdeményezel" :P
2013. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!