Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahj mit tegyek? Úgyérzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahj mit tegyek? Úgyérzem kihasznál még csak ki sem elégít de nekem ő kell?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki szerintem csak a szex miatt talizik velem de azt mondogatja hogy neki szüksége van a szexre meg nagyon megkiván azárt van ez így.Hát már egyből feláll neki ez érthető meg nem vagyunk fából.De azt mondta most nem akar komolyat..szerintem csak velem nem mert pl ha megy valahova sehova nemvisz magával :(

viszont most ritkán talizunk és nagyon hamar elszokott menni ki sem elégülök mert2perc az egész és nincs 2.menet,mert hazaküld.

De az előjáték hosszú 20-30perc aminek nagyon örülök.

Nos,ti mit tennétek???L


2013. júl. 2. 22:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem NAGYON szerelmes vagyok belé senki mással nem feküdnék le meg semmi
2013. júl. 2. 22:42
 2/11 anonim ***** válasza:

én a helyedben kinyitnám a szemem és szembesíteném magam azzal a ténnyel hogy "életem szerelme" olcsó kis k**vának tart engem...


nem sértésből mondom de ez a helyzet. Beadott valami jo szöveget te meg elolvadtál tőle... Hol marad a méltóság leányzó?

2013. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Főzzél inkább lekvárt.
2013. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bocs, kérdező, de az a csákó téged egy "ingyenk*rvának" használ.
2013. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen annak tart..mert régen csak kavartunk lesz**tam meg ilyenek de ez már kicsivel komolyabbra fordult de szerintem a mult miatt nem akar komolyat tölem.
2013. júl. 2. 22:46
 6/11 anonim ***** válasza:

ne legyél naiv.

Nem a mult miatt nem akar tőled többet. Pasi vagyok hidd el nem macerából mondom de


A sárc ugy gondolkodik hogy ha van neki egy k**vája akit bármikor megkaphat akkor miért elégedjen meg vele? Inkább letesz téged a polcra mikor rádunt és keres egy másik döngetni való nőt. És tök mindegy hogy kivel és hogy próbálkozik mert mindig ott leszel neki Te az olcso kis k**va aki tul naiv ahhoz hogy felfogja mennyire reménytelen a helyzet. :(

2013. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És mit tudok tenni hogy komolyan vegyen?:/
2013. júl. 2. 22:50
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 22:50

kidobod a p*csába és keresel egy olyat aki megbecsül téged.

Csak ekkro venne komoylan téged. És nem ne kezdj vele késöbb se és NEM ne higyj neki mikor elmondja hogy megváltoztak az érzései és te kellesz neki. Ezek csak kampányszövegek... Neked értelmes pasi kell...

2013. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
semmit. továbblépsz.
2013. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért 20-30 perc az előjáték, mert tudja, hogy csak 2 perc lesz a menet.

Azon túl, hogy ingyenribije vagy, még a szexuálisan teljesítménye is nulla a gyereknek. Ha egy kicsit is szeretne, akkor kielégíteni miután már neki jó volt.

Sosem fog komolyan venni. Dobd!

2013. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!