Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nes. kérdése:

Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés

A (mostmár) volt osztályfőnökömnek a fia nagyon nagyon bejön és odavagyok érte de még soha nem sikerült komolyabb dolgot öszehozni. Két évvel nagyobb nálam de nagyon jól érzem magam vele és tudom hogy ő is, ritkán chatelünk is.


A hétvégén kimentünk az osztállyal utolsó kirándulásra az osziék nyaralójába es aznapra ott maradt és csak este ment haza. Egész végig beszéltünk és hülyéskedtünk, fogta a kezemet meg minden. Szólt mielőtt elmentek volna és kért búcsúpuszit és megölelt.


Később SMSeztünk és mondta hogy kívánom őt és hogy csodálta hogy nem pusziltam meg legalább szájon (meg akartam de nem mertem mert még nem volt rendes csókom). Aztán bejelentette hogy egy hónapja jár vkivel aki szintén magyon menő mint ő és azért nem tudok róla mert nem akarják hogy rajtuk csámcsogjon a város.


Most próbálkozzak vmivel vagy hagyjam a fenébe?Tényleg nayon tetszik és nagyon szeretnék vele lenni de nem akarok nagyot cslódni..



2013. júl. 2. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

:Egyszer egy icike-picike pocok

pocakon pöckölt egy másik icike-picike pockot,

mire a pocakon pöckölt icike-picike pocok is

jól pocakon pöckölte az őt pocakon pöckölő icike-picike pockot.

2013. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hagyd a csába

csak trófeának kellesz neki

2013. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad a fenébe ezt a p*cstfejet.
2013. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi ez sokat segít!


amúgy meg csak annyit hogy akik még tudják hogy ki a csaj akivel együtt van mind az én véleményemen vannak: nem illenek össz

2013. júl. 2. 22:47
 5/5 A kérdező kommentje:
még csak egy csaja volt ezen kívül kb 2 hétre
2013. júl. 2. 22:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!