Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez nem lenne fájó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez nem lenne fájó? Léteznek érzelmek nélküli emberek?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, aki annak idején kb 22 évesen interneten megismerkedett egy elvont sráccal.

Igazából nem is értem, - de furcsa mód találkozás nélkül/kép nélkül, valahogy egymásra hangolódtak..a sok beszélgetés alatt.

Drukkoltak nekik, sőt volt aki ráírt a barátnőmre, hogy gratulál, reméli összejönnek, merthogy a fiú mesélt Róla..

Mégis szerintem két külön világ az övüké, de a lány tudott hatni az érzéketlennek és narcisztikusnak tűnő fiúra, aki lényegében magáról nem hazudott sosem, nyers volt, de őszinte és tényleg hideg embernek mondható. (Ahogy én tapasztaltam..)

Mikor a lány komolyabb szándékkal, tovább akart lépni, tehát találkozás stb.. Akkor a fiú meghátrált. A távra panaszkodott, ami tényleg nagyon sok volt, valamint arra, hogy ugyan kedveli a lányt, beismerte, hogy többet érez a kelleténél, hiszen elérte, hogy az utált "szeretlek" szót leírja neki.. tehát elvileg érzelmeket váltott ki belőle.. de "kimondta", hogy nem akar tartozni senkihez sem. Rossz és hitvány embernek titulálta magát... Egyedül akar élni, Sz@r ember, nem érdemel jót..stb.

Sok vita volt, azt tudom, a fiú ahogy visszakozott, az a barátnőmnek egyre elviselhetetlenebb volt..

Várt volna a fiúra, de elfogyott a türelme és vita vitát követett, a fiú megmondta, hogy jobb lesz neki nélküle, élje a saját életét, felejtse el.

Lényegében ez a rövid, tömör történet.

Az érdekelne, hogy szerintetek egyáltalán volt valami a fiú részéről? Mi volt ez, csak játék? Hülyített végig a barátnőmet?

Eltelt 2,5 év.. a barátnőm azóta boldog kapcsolatban él, bár nem mondom 2x sem, hogy sikerült ezt elfelejtenie csak úgy..

Látszik rajta, hogy valami bántja, nyomja a szívét, azt hiszem nagyon akarta ezt a fiút és most még mindig úgy érzi, hogy Ő volt a rossz, nem volt elég érdekes, csak arra volt jó, hogy a fiúnak önbizalmat adjon..

Vajon a srác, ha tudja, hogy Ő is lehetne a másik fiú helyében, - tehát lehetnének együtt, ha akarta volna igazán, - nem volna rossz érzés picit sem a számára?

Nem sajnálja, hogy úgymond, elveszített valakit aki tényleg a "lelkébe" szeretett és nem a külsejébe?

Egyébként látták már egymást azóta képen, de semmi nem változott..

Van vagy legalább 9 közös ismerősük, de egyik sem jelöli be a másikat fb-on, hogy "ismerős" lenne. Talán tényleg idegenek egymás számára?



2013. júl. 3. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok minden feltett kérdésre reagálni. Igen, léteznek ilyen emberek, még ha ezzel furcsa is olyannak szembesülni aki még nem tapasztalt ilyet. Nem, ez nem játék mikor egy ilyen ember kicsit elhiszi magáról hogy az ő élete is megváltozhat, lehetne jobb, és van olyan lány aki értékeli őt olyannak amilyen. Nem hülyítette egyáltalán, mikor beszélt vele azt komolyan mondta. Nem volna rossz érzés a számára ha tudná hogy lehetne a lány mostani párja, mert amint megtudná hogy a lánynak van most barátja az jutna eszébe hogy jobb is hogy akkor nem vágott bele, mert akkor csak egy újabb csalódás érte volna, mert azt gondolja hogy akkoris elhagyta volna a lány az új barátért ha együtt vannak. A lány részéről nem csoda hogy még nem tudta elfelejteni, mert az a legtartósabb érzelem, mikor valakinek a lelkét szereted meg. Az ilyen emberek nem azért beszélgetnek lányokkal mert azt várják hogy az önbizalmat adjon nekik, ezt felejtsd el. Az egész történet legkevésbé fontos része a fércbuk, de ha már ittvan arra is reagálok. Attól hogy az ilyen emberek szólnak egymáshoz az utcán, beszélgetnek, még nem feltétlenül olyan ismerősök ahogy klasszikus értelemben gondolnád. És nem kíváncsiak egymás üzenőfalára mert nem akarják látni ha valakivel valami jó történik, mert az a saját hiányérzetüket csak növeli, felesleges rossz érzést kelt.

Tudom hosszú lett, de a sztori is az volt

2013. júl. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Biztos örülni fog a Barátnőm, ha ezt megmutatom neki.

Sajnálom, hogy így alakult köztük...

2013. júl. 3. 07:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként biztos vagyok a Barátnőmbe, úgy gondolom szerette annyira a fiút és azt hiszem túl sokat is harcolt érte, nem hiszem, hogy valaha valakiért is elhagyta volna, de persze ezt sosem lehet tudni. Talán, benne volt a pakliban az is, hogy az "életben" meg tudtak volna annyira kijönni...
2013. júl. 3. 08:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

azt a részt nem a lány szemszögéből írtam, tehát a lány lehet hogy örök életre vele maradt volna, de ebben a szituban hogy most a lány mással van, a fiú ezt szűrné le hogy biztos elhagyta volna, még ha nincs is így

Talán a fiúnak jót tenne a Schrödinger macskája elmélet alkalmazása, nekem az segített hogy legalább pár olyan dolgot megtegyek ami e nélkül nem ment volna, de mostmár ugyis késő

2013. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt mondják sosincs késő, bár én sem hiszek ebben.


Nem tudom, mi kéne a fiúnak, de ilyen sötét lelki állapottal és világnézettel sokra nem megy, bár nem mondom, nagyon intelligens...

2013. júl. 3. 08:46
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiú lelki problémákkal küzdött,persze hogy nem jött össze neki,pedig érzelmei megvoltak,csak az átfedés volt sok.


A múlton nem érdemes rágódni,mint ahogy a "vajon mi lett volna ha" mondatokon sem.

2013. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!