Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viselkedtek egy olyan fiúval, aki tetszik nektek, és egy olyannal aki nem tetszik?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik: Nyitott vagyok felé,mindig mosolygok,nevetek a viccein,próbálok a közelében lenni,beszélgetni vele.

Ha nem tetszik: Elutasító vagyok,próbálom jelekkel a tudtára adni,hogy nincs esélye.

2013. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Aki tetszik--> Sokat mosolygok rá, nevetek a viccein (akkor is mikor nem vicces) és próbálok "gyengének tűnni" pl: nem tudom kinyitni az üditőm és akkor megkérem h nyissa ki vagy ilyesmire gondolok. És próbálom elkapni a pillantását


Aki nem tetszik--> Háát egyszerűen nem játszom meg magam. Azt adom aki vagyok és remélem veszi a lapot hogy barátságnál több nem lehetne köztünk.

2013. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2es. HA így van, engem nem tudnál megnyerni magadnak.

Mert én mindenképp csak az olyan lányokkal/ nőkkel foglalkozom, akik mindíg saját magukat adják, nem játszák meg magukat.

De szerencsére sokan vannak,a kit ez nem érdekel, úgyhogy van esélyed szinte mindenkinél.

2013. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki tetszik: Legtöbbször zavarban vagyok (szerencsére csak az elején) és néha hülyén viselkedek. Nem azért mert megjátszom magam csak valahogy olyankor nem tudok józanul gondolkodni (de ez sem tart túl sokáig azt hiszem). Ezeken kívül sokat mosolygok és nagy csillogó szemekkel nézek rá. Mást azt hiszem nem igen szoktam tenni.


Aki nem tetszik: Normálisan beszélgetek vele (úgy értem nem jövök zavarba és pirulok el néha), ha épp mondott vagy mondtam valami vicceset akkor nevetünk és mondjuk ha megakarja fogni a kezem vagy valami akkor azt nem hagyom (finoman a tudtára adom).

2013. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!