Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék szerelmi ügyben. Mit tegyek? (bővebben lent) 13/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik (15), csak van egy hatalmas probléma: Németországban lakik. Az uncsitesómék ismerőse, és meglátogatja őket évente kb 8x (egy hétig ott alszik), de akkor se mindig látom, de ha igen, akkor végig az uncsitesómmal kockul. Szóval még ha be is akarom neki vallani, nem tudom, mert nincs egy perc, hogy kettesben lennénk. Le mondjak róla, vagy inkább ne? Ha ne: mit csináljak? Tanácstalan vagyok :((
2013. júl. 3. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
13 évesen azt se tudod mi a szerelem és szerintem nem pasiznod kéne
2013. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik, és akkor mi van? Vagy azt akartad írni, hogy szerelmes vagy? Mert nem ugyanaz a kettő, de amúgy is még csak 13 éves vagy. Nyugodtan lepontozhatsz, de szerintem ráérsz ilyenekkel majd 3 év múlva foglalkozni.
2013. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát szerelmes vagyok. Tudom mert érzem, és nem tehetek róla. De a személyisége is. Majdnem ugyanolyan mint én. Este néha sírok is miatta :(
2013. júl. 3. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit, szerintem nem vagytok abban a korba, hogy járjatok. Az igaz szerelem nem múlik.
2013. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4. válaszoló

köszi

2013. júl. 3. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!