Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az utcán megyek és szembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán megyek és szembe jönnek velem a pasik és férfiak, nem néznek a szemembe, hanem félrenéznek, vagy lesütik a szemüket. Miért?

Figyelt kérdés

Főleg a 16-35ös korosztály ilyen.

Az 50 feletti pasik bezzeg néznek a szemembe!!!!

Ja és 25 éves, csinos lány vagyok.

Miért nem néznek az emberek egymás szemébe? Nektek szokott ilyen lenni? Miért van ez?


2009. okt. 16. 12:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

én vagyok aki a barátom elméletét írta le. már beszélgettem vele régebben erről.

ő aztmondja h vannak nagyon tipikus lányok, akikről lerí, hogyha egy pasi rájuk néz, akkor már rögtön azt gondolják, hogy: na, ennek bejövök. aztmondja h ez egyes lányokon nagyon láccik, hogy abból a fajtából vannak. tudod vannak olyan emberek akiket nem muszáj megismerni ahhoz, h lásd 1-1 tulajdonságukat.

és ugye az ember nem úgy jár az utcán h folyamatosan a földet bámulja, néha akaratlanul is ránéz 1-1 emberre, ami semmit nem jelent. eccerűen csak ott volt, szembe volt, és ránézett. de sokan ezt helyből úgy veszik le, hogy: nah, ez megnézett. pedig abszolút nem.

2009. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nekem a szemembe szoktak nézni ha az úton biciklizek az se ritka mikor rám dudálnak és mosolyognak!!! pedig nem tartom magam olyan jó nőnek csak átlagosnak....
2009. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon álszent kérdés...te ezt most azért írtad ki hogy azt hallhasd hogy azért nem mernek a szemedbe nézni mert nagyon szép vagy és tetszel nekik...

Ezt bizonyítja a 25 éves csinos lány kiírás...a kommentjeid és az h bezzeg az 50 felettiek néznek...te azt gondolod h a fiatal srácok nem mernek rád nézni mer tetszel nekik és az öregek meg bámulnak szintén azért mert tetszel nekik de ők mernek rád nézni....

bocs ha kicsit értelmetlenül let megfogalmazva:)

2009. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pláza, csak átlagos és egyszerűen öltözködöm. (farmer, pulcsi). Ja és nem sminkelem magamat.

Nem csak a fiúk, a nők sem szoktak a szemembe nézni. Csak mennek és a fejük a földet bámulja. Nekem ez furcsa, mert én mindig szembe nézek, mert hátha ismerős.

Én a buszon is szoktam nézni az embereket és a nagy rész csak bámul semmibe. Vagy ez a normális?

Mert akkor én is a földet nézve fogok menni:P

2009. okt. 16. 17:48
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem csak tudod a magyarok egy elvont nép. Mindenki csak saját magára van tekintettel, mindenkit csak a saját problémái érdekelnek. Mit csinálsz egy buszon, vagy az utcán menet közbe, ha senki sincs veled?? Gondolkozol! És mivel már te is 20-as éveidben jársz tudod, hogy az élet nem egy habos torta és minden nap találkozol egy új akadállyal ami megnehezíti az életed menetét. Hát az emberek ezekre koncentrálnak, megpróbálják agyban megoldani a problémákat.

Én is mindig nézelődök, én mindig az emberek arcvonásait nézem és abból nagyon le lehet venni, hogy milyen kedvük van. De ha buszon nézelődsz mindenkinek egyhangú. Mert elvannak mélyülve.. Ilyenkor senkitől se várd, h szemkontaktust keresnek egy másik idegen emberrel..

Amúgy nekem az a problémám, hogy minden 20-nál idősebb pasi megnéz és az sem érdekel, h jól néz ki vagy sem, én egyszerűen már félek egyedül az utcán lenni. És egyáltalán nem kihívó az öltözékem, sőt inkább már konzervatív.. és 16 vagyok. Engem inkább ne nézzenek és úgy öltözködhetnék és viselkedhetnék ahogy én szeretnék!!

2009. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

öhm tegnap 16:33as vok

ebben az esetben bocsi...azért mert az embereket saját magukérdeklik, nem mások...én is gondolkozom a problémáimon...az idősebbek meg már nem gondolkoznak annyit hanem nézelődnek...

ezt én így gondolom

am enegm is sokan néznek bár én annyira nem öltözöm konzervatívan:P mondjuk nem is vagyok egy kurv@..azért néznek mert jólesik...ennyi...attólmer nem öltözködsz kihívóan még lehetsz nagyon szép is és azért isnézhetnek...

2009. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon szigorú a tekinteted,és nem mernek a szemedbe nézni.
2009. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
"Amíg a föld kerek, mindíg lesznek rockkerek!" Ez hogy jön ide?
2010. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2009-10-16 12:43


"...Mert van párjuk, akivel komolyan gondolják, és nem szeretnének veled megismerkedni, nem lehet? ..."


Húú öcsém, te hol élsz?!



Neked ha párod van, akkor számodra megszűnik létezni a világ és megsüketülsz ill. megvakulsz?

Tudod, attól még egyesek látnak és ha úgy van, akkor bizony meg is néznek egy nekik tetsző embert (férfit/nőt).


Ez még nem jelenti azt, hogy megcsalnák az éppen aktuális társukat. Sőt! Még a gondolatig sem biztos, hogy eljutnak.

2011. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
ijj bolond már lassan 40-es vagy itt vagyol még?
2022. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!