Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi életetek legcikibb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi életetek legcikibb, legkínosabb élménye?

Figyelt kérdés

Én is elmondom:

A minap voltam nyári táborban, 14 éves vagyok. És alva járok.

Bizony Dávidka néha éjszaka fölkel, és úgy gondolja, hogy az első embertől, akit meglát, pénzt kér, hogy elmehessen a Tescoba kakaóstekercsért, vagy éppen közli a nagyvilággal a nyitott ablakon keresztül, hogy nem találja a locsolókannát, pedig meg kéne öntözni a muskátlit.

Nos, úgy adódott, hogy ezen a bizonyos egyhetes nyári tábor egyik éjszakáján, úgy gondoltam - ne kérdezzétek mért -, hogy elmegyek lezuhanyozni. Természetesen alva járva. "Csökkentett üzemmódú" énemnek, azonban - sajnos - annyi esze volt, hogy pizsama le, fürdőköpeny föl. Elmegyek tudat alatt zuhanyozni, és magam sem értem hogy nem ébredtem föl a víztől. Ki a zuhanyzóból, át az udvaron, be a faházba. Ott ráléptem egy rajzszögre, és fölébredtem.

Ebben a pillanatban kettő dolog tudatosult bennem: Egy, az öltözködni készülő pucér lány arra utal, hogy ez nem a mi faházunk, és kettő, hogy a köpenyem a zuhanyzóban maradt...



2013. júl. 3. 18:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos kínos volt, de anyukának jó humora volt, az biztos :D :D Ha komoly lett a dolog, akkor meg van egy tök jó sztoritok, na :D

Én az első találkozások egyikén anyósjelöltem vázáját törtem össze, közvetlen azután, hogy elmesélte, mennyire kedves neki, mert kedvenc osztálytól kapta...Ha nem lenne ő is kétbalkezes/lábas, utólag se lenne vicces :D

2013. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#10 epic win, a nap kommentje :D:D:D
2014. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor voltunk az osztállyal pár napig a Balaton partján, és a lányoknak meg a fiúknak is külön konténerházban volt a szállásuk.

Az egyik kísérőtanár a fiúknál volt elszállásolva, és egyszer volt szerencsém bemenni a fiúk konténerházába, ahol éppen ott volt ez a tanár és közölte hogy ez nem a lányoké, én meg váltig bizonygattam, hogy de bizony az. Aztán amikor kinéztem az ajtón, láttam, hogy hoppá, tényleg rossz helyre jöttem. Végül a tanár segítségével sikerült kisurranni a házból, úgy, hogy senki sem jött rá. :"D Most már nevetek rajta, de akkor be voltam parázva :D

14/L

2014. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%
ellógtam suliból és hazamentem. otthon senki "ezzaz".mi jut eszembe egyből: recskázni kellene egyet.(a változatosság kedvéért a nappaliban)kaptam is az alkalmon nadrágot le ,had szóljon.ép sikerült elérni a csúcsot, mikor hallom a kopogást ,de már nyílik az ajtó.első reakció(felmosórongyal felszedni a cuccot, mert lehullott a parkettára) de a naci még nem lett felhúzva. ügyesen elcsúsztam a sejteken, de amúgy is elestem volna ,mert bokáig letolt nadrággal nem lehet futni. ott feküdtem a földön letolt nadrággal álló szervel a nedvemben. felnéztem és hát nézett haverom is meg a barátnője is .én sokkot kaptam ,ők meg nem tudták visszafogni a nevetést. most már nekem is poénos ,mert csak haverommal négyszemközt kerül föl a téma ha cinkelni akar. nem ugy mint az eset utáni pár hétben. akkora celeb lettem hogy ne tudjátok meg.
2014. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!