Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyan jelzitek chaten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan jelzitek chaten ha egy csaj hidegen hagy titeket?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy csaj tök rendes veletek meg minden, de nem az esetetek, hogyan hozzátok tudomására, hogy rossz helyen kopogtat?
2013. júl. 3. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:

5 percenként írok vissza egy olyat hogy :


"aha"

"ok"

2013. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szóval szűkszavú vagy?
2013. júl. 3. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát attól függ milyen chat,de én pl. nem írok szmájlikat,és ritkán írok vissza neki,akkor se hosszút.
2013. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tőmondatok sokmindent elárulhatnak. [ :( ]
2013. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és ennyiből egy lánynak észrekell hogy vegye hogy nem érdekelt személy?
2013. júl. 3. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Szűkszavú vagyok, és nem nagyon kérdezgetek.


Bár ilyen eset nem nagyon fordul elő. Én szoktam kezdeményezni a lányoknál, nem ők nálam.

2013. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nem rossz pont ha ők kezdeményeznek? ugye?
2013. júl. 3. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon tudok örülni, ha egy lány kezdeményező. Nagyon pozitív visszajelzés tud lenni, ha nem csak én keresem. Persze ha ő nem az esetem, akkor elég kínos a dolog, de úgyis észreveszi egy idő után, ahogy én is észreveszem, ha egy lány nem kíváncsi rám.
2013. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem csak ne legyenek sablonosak.Pl chat.hu tele van idióta p*csákkal ráírok és bármi nélkül ott hagynak, vagy simán furcsák, vagy kövérek ...


Ha pedig valaki normálisnak látszik az is tipikus sablon szöveggel jön semmi beszédkészség.

2013. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!