Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja elfogadni a barátnőm, hogy híztam egy kicsit?

Figyelt kérdés
Folyton csesztet ezzel, hogy a hasamra híztam, pedig vékony voltam, és hogy másoknak milyen jó kocka hasa van, meg, hogy az exei milyen jók voltak.Már kezd elegem lenni belőle, most mit csináljak?Hogyan lehetne hamar kocka hasam?
2013. júl. 3. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
O.o Mi az, hogy mit csinálj? Hát eddz!
2013. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha téged zavar, hogy a barátnőd ilyen igényeket támaszt irányodban, akkor most lépj le, mert jobb nem lesz a helyzet.

Ha önmagadért akarsz a babaháj ellen tenni, és vállalod, hogy többé a büdös életben nem ereszthetsz le, akkor mielőbbi diéta+edzés.

2013. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Talán a barátnőd Miss Universe?


Amit tehetsz, ha téged zavar a kis plusz, hogy diétázol és tornázol.

2013. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
engem egyáltalán nem zavar, 65-70 kilósan 180 centihez szerintem egyáltalán nem vagyok kövér, van egy kis hasam, én így jól vagyok magammal
2013. júl. 3. 20:58
 5/10 anonim ***** válasza:
hát figyelj.. h ha a helyedben lennék akk már leléptem volna.. ha tényleg bír akk elfogad olyannak amilyen vagy és nem akar téged tökéllyé formálni.. am meg h ha annyira jól néztek ki az exei mért nem megy vissza hozzájuk? :D L/15
2013. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez évente meg fog ismétlődni, ha nem teszel ellene semmit.

90 kg fölött mit mondasz majd?

2013. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát jó vagy így, amúgy persze az ember változik, de nem kell annyira félni, ne fogyjál

amúgy ha már gondja van, akkor mi lesz később? sajnállak N

2013. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azért nem megy vissza mert dobták
2013. júl. 4. 16:55
 9/10 anonim válasza:
Vajon miért is dobtak egy ilyen felszínes libát...
2013. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is mondott ilyet egy csajom. Aztán elvittem a kedvenc cukrászdájába, leültettem, a szemébe néztem és elkezdtem sorolni a hibáit, kisvártatva bömbölve rohant el a helyszínről. Többször a lelkébe kellett taposni, hogy visszavegyen az egojából.
2013. júl. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!