Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél évig jóformán csak kihaszn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évig jóformán csak kihasznált, most azt mondja hogy szeret. Maradjak vele?

Figyelt kérdés

sokféle tekintetben kihasznált, most azt mondja hogy megváltozott és hogy szeret is.pár hete szakítottam vele, azt mondja hogy most rájött mennyire szeret.

mit csináljak?



2013. jún. 27. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocs hogy ezt fogok ide írni: Dobd a francba.

Gondolj bele, ha mindig megbocsátasz neki, akkor jobban kifog használni mert gyengének fogsz tűnni, és tudni fogja, hogy ha megint félre lép, akkor te úgy is vissza fogadod.

Ilyen esetben azt tudom tanácsolni, hogy legyél erős és határozott. De gondolod át, Te életed te döntésed. Mi nem szólhatunk bele.

2013. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Szereted? Ha igen, adhatsz neki egy második esélyt, de ez az utolsó. Jó, ha ezt ő is tudja.
2013. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha tényleg nagyon szereted akkor adj neki egy utolsó esélyt:) de hangoztasd hogy ez az utolsó, ha elszúrja soha többet nem hall rólad :)
2013. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
úgy érzem már döntöttem hogy otthagyom, de ilyenkor azt érzem hogy lemaradnék valami jobbról,ami ezután következne ha tényleg szeret.
2013. jún. 27. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Akit szeretsz, azt nem használod ki, és erre nem szakításnál jössz rá. Biztos hiányzik a gyenge, akit kihasználhat, és most még vissza is szerezne könnyedén. Inkább ne adj neki esélyt...
2013. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam, elég szerencsétlen lehetsz ha az alapján döntöd el hogy mit csinálj hoogy én mi t irok le.
2013. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se! Jegyezd meg: ha egyszer valaki kihasznál, megcsal, hazudik azt megteszi másodjára, harmadjára és még tizenötödjére is.. mert tudja, hogy úgy is meglesz neki bocsájtva pár jó (hazug) szó és el van nézve neki a dolog. A megváltozott meg szeret dumájának meg főleg ne dőlj be mert csak azért mondja hogy visszafogadd, lehet hogy rájött mit vesztett azt nem mondom hogy nem de ha megbocsájtasz neki pár hét és ujra kezdi ne aggódj. Azért beszélek így mert pont most egy hete tapasztaltam ilyet a saját káromon... "megváltoztam, szeretlek.." 2 hét múlva meg a barátnőmet akarja dugni.. szánalmas! a légyen hogy ne menny vissza hozzá lépj rajta túl aminek egyszer vége van annak oka van. Itt a lehetőség, hogy ismerkedj nem éri meg rá pazarolnod egy percedet sem. Sok szerencsét !
2013. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!