Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ezt a "normális pasi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt a "normális pasi" szöveget valaki megmagyarázná?

Figyelt kérdés

Kicsit tömören írtam le, de a lényeg itt jön. A fórumon gyakran visszatérő téma az a lányok szájából, hogy aki normális pasi, annak mindnek van barátnője/kapcsolata, akinek sokáig nincs, azzal valami komoly baj van.

A való életben viszont gyakran lehet megfigyelni a következőket: a normális, értelmes fiúk vannak egyedül és a tajparasztok mindig valakivel. Tehát valami abszolút kifordított logika szerint működik minden. Az első csoport tagjai persze mindig megkapják a "majd te is megtalálod az igazit, stb...", de ez általában merő hazugság. Ahogyan az is, hogy valóban értékes embernek tartanák őket, máskülönben férfiként tekintenének rájuk.

A legdurvább viszont az, amikor mindezek után előkerül a minden normális férfinak párja van.

Soha nem gondolnak bele, hogy ez a szöveg másoknak mennyire fáj?



2013. júl. 3. 22:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

ne álltalánosíts. :) Ellenpéldának itt vagyok én is. Engem normálisnak tartanak online élöben paraszt vagyok és egyedülálló láss csodát. Pedig a "fordított" logikád szerint nekem ugy kellene falnom a nőket, mint a gyerekszáj a rétest. :)


de viccen kívül tény és való hogy vannak olyan nők akiknek az a tuti ha a pasi bántja őket és megalázza. De vannak értelmes nők akik viszont értelmes pasit keresnek de az értelmes pasik nak az elöbb melitett lökött nőkre csorog a nyáluk.

Szóval a két nem rendesen elbeszél egymás mellett ez az igazság. Mert senki nem mer őszinte lenni. :)

2013. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ami nekik normális:

Kedves, látszólag őszinte, de csak amíg nem ütközik a kedvességgel, foglalkozik vele, nem akarja egyből megdugni, tud gondolkodni stb.

2013. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%
Általában a "normális" náluk minimum egy Svárcenegger-Brúszvilisz keverék, 20 centis bránerrel, és minimum egy T.Turner-Gates-Rockefeller-Rotchild-Ferndandez szintű vagyonnal.
2013. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
"Engem normálisnak tartanak online élöben paraszt vagyok és egyedülálló láss csodát" Kezet foghatunk :DDD
2013. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szívesen elmagyaráznám neked, de nem tudom, mivel én sosem mondtam ilyet. Szerintem nem az definiálja az ember értékét, hogy van-e párkapcsolata vagy nincs.
2013. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

ma 22:31

Pacsiiii o/

2013. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Endless Route, rendben van. Azért tettem fel a kérdést, mert nagyon sokszor találkoztam itt ezzel.
2013. júl. 3. 22:40
 8/25 anonim válasza:

Én ilyet még nem montam,de van egy elméletem.

A lányoknak-bármit is mondanak,nekem is-fontos a kinézet.Szóval nem az a lényeg hogy egy divatmagazinból lépjen ki,de azért legyen ápolt tiszta,ne legyen zsíros a haja stb stb.

Akinek nincs barátnője,azzal szerintem vagy van egy ilyen problémája,vagy rögtön le akarja fektetni a lányt vagy egyszerűen nem nézi embernek kb.( több ilyen osztálytársam is volt)

A másik probléma hogy akinek nincs barátnője az egy idő után feladja,elhanyagolja magát,így már nem fog kelleni a lányoknak.

Szóval ez a normális pasi szöveg szerintem innen jön,hogy sajna sok fiú küzd ilyesmi problémákkal és ez akár kizáró ok is lehet.

A baj az általánosítás...

2013. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor en leirok neked egy szamomra normalis pasit, aztan lehet fikazni...:)


Külsö: Magas(abb, mint en); ferfias kinezet (azaz semmi szoli, semmi gyanta, semmi fülbevalo, se fültagito, lehetöleg ne legyen fel kg zsele a hajaban, es a szemöldöke se legyen kiszedve, illetve a gatya ne a segge alatt kezdödjön); nem cigizik (füvet se sziv, es nem is vizipipazik); alkalomadtan (pl meccs) haverokkal megiszik 1-2 sört, vagy amit akar, de ismeri a hatarait; ferfias olyan tekintetben, hogy ha kell, kezebe veszi a kalapacsot vagy a fejszet; van hobbyja.

Es ami nekem külön fontos, hogy ferfias labai legyenek, es regi (nem erintökepernyös) telefonja.

Belsö: intelligens (nem diplomafüggö); barmikor meg tud nevettetni, de komolyan is lehet vele beszelni; nem ugy tekint a nökre, mint ha a hentesnel nezelödne a csülkök között, es soha nem emelne kezet egyre se; van eletcelja; megbizhato es hüseges.


Ennyi. Nem kell, hogy egy Bruce Willis legyen, vagy Arnold Schw., csak fogjon meg benne valami. Nem kell kocsi, se haz, bar ha van, (föleg, ha öneröböl), az sokat elarul rola. Az, hogy milyen egyeb testi adottsagai vannak, nekem nem fontos.


Tessek. Lehet irni, hogy szalljak le fellegekböl, mert ilyen pasi nem letezik, es tul magasak az elvarasaim. De öszinten szolva eljutottam arra a pontra, hogy inkabb vagyok szingli, mint hogy összealljak valakivel csak azert, hogy kirakhassam facebookra a "kapcsolatban" jelzöt.

22L

2013. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

ma 22:48

pff nemtudom honnan szerezted meg az életrajzomat kedves 22L de nagyon pontos... ismétlem nagyon pontos jellemzés volt köszönöm. :D

2013. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!