Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ezt a "normális pasi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt a "normális pasi" szöveget valaki megmagyarázná?

Figyelt kérdés

Kicsit tömören írtam le, de a lényeg itt jön. A fórumon gyakran visszatérő téma az a lányok szájából, hogy aki normális pasi, annak mindnek van barátnője/kapcsolata, akinek sokáig nincs, azzal valami komoly baj van.

A való életben viszont gyakran lehet megfigyelni a következőket: a normális, értelmes fiúk vannak egyedül és a tajparasztok mindig valakivel. Tehát valami abszolút kifordított logika szerint működik minden. Az első csoport tagjai persze mindig megkapják a "majd te is megtalálod az igazit, stb...", de ez általában merő hazugság. Ahogyan az is, hogy valóban értékes embernek tartanák őket, máskülönben férfiként tekintenének rájuk.

A legdurvább viszont az, amikor mindezek után előkerül a minden normális férfinak párja van.

Soha nem gondolnak bele, hogy ez a szöveg másoknak mennyire fáj?



2013. júl. 3. 22:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Hat nagyon szivesen. :D

Sztem amugy sok sracra raillik a leiras... Es egyetertek az (asszem) elöttem levövel, hogy sok amugy helyes, normalis srac elhanyagolja magat, es ezert nem erdeklödnek irantuk a lanyok.

a 22L

2013. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

ma 22:55

én is "elhanyagolom" magam mert hetente egyszer borortválkozok miota nicns barátnöm és igen sajnos let egy kis pocakom is. De ha lenne ösztönzés ha lenen egy csaj aki reggel lerántja rólam a takarot és elzavar futni akkor biztos jobb formában lennék :D És hát ha én jo kondiban vagyok akkro valljuk be hogy az a nőnek is jó ;) :D

2013. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Hat igen, ez az ördögi kör mindket iranyba müködik.

Nincs baratnö, nem sportolok, elhanyagolom magam, plane nincs baratnö.

Van baratnö, ezert odafigyelek magamra, eljarok edzeni, igy meg több csajnak bejövök, meg nagyobb az önbizalmam.

Elmeletben legalabbis...:)

22L

2013. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Shevy, nem vagyunk mi rokonok? xdd

Mondjuk én úgy sejtem fiatalabb vagyok, a 22/L elvárásaival nincsen szerintem probléma, a probléma ott kezdődik, hogy a mai 16-18 éves lányok még korántsem ennyire komolyak, vagy sokkal nagyobb elvárásokkal rendelkeznek. Persze biztos találni olyat is aki hajaz a csaj válaszolóra,de ők általában nem az eseteim.

2013. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

22:48 szerintem senki nem fog lefikázni. Krrekt-normális elvárásaid vannak, a férfiak többségében szerintem ezek jellemzők 80-90% ban. Legalább is az ismerőseimet néztem.

De viszont szerintem a legtöbb nőnél nem innen kezdődik a ˝normális˝ -os elvárások. Soknak jóval nagyobb a mérce.

2013. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Profsszor


Nagyon gagyi try.

2013. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Csak nem alakul itt valami? :)

Elsőre a 22 éves lány elvárásai soknak tűnhetnek, de másodjára átolvasva már teljesen korrektnek látom-valószínűleg csak a hirtelen mennyiség miatt tűnt soknak.

Szerintem sokan képesek ezeket teljesíteni, nem egy olyan nagy ördöngösség.

Engem inkább az érdekelne, hogy egy jó erős közepes szinten lévő fickó megkapja-e tőled az esélyt?

2013. júl. 3. 23:27
 18/25 anonim ***** válasza:
22L jókat írtál , de ilyet hogy ne legyen érintős telefonja ezt nem értem.
2013. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nekem pl. teljesíthetetlenek a feltételei. Én kézbe veszem a kalapácsot de annak nyomán csak sztvert fal lesz, iszonyat béna vagyok, születésileg remeg a kezem, ráadásul nem nagyon látok térben általában technikaórán kb életveszélyes voltam, nem nagyon ment nekem sose a barkácolósdi (nem is érdekelt sosem.) Sajnos ez alap beugró a legtöbb cajnál szóval game over van nekem
2013. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nyugi, 57 %, sok embernek van botkeze! Itt a lényeg nem ez, hanem az, hogy ne ijedj meg egy kis kétkezi munkától!
2013. júl. 3. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!