Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, akivel mázlimra 3 napra egy koleszba kerülök. Hogy tudnék vele közelebbről is megismerkedni?

Figyelt kérdés

Pár éve ismerem, de alig találkoztunk (akkor is csak véletlenszerűen). Pár szót váltottam vele régebben, de nem beszélgettünk még úgy igazán...

Ez a 3 nap jó alkalom lenne az ismerkedésre. Tudnátok tippeket adni, hogy hogyan álljak neki? Mit mondjak neki? Hova hívjam el, ha arra kerül a sor?

[ez így még nem olyan bonyolult... csak az a baj, hogy a 3-4 haverjával lesz folyton, és úgy még nehezebb számomra ez a feladat:D]

16/L


2009. febr. 7. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 3-4 haverjával van:


Határozottan odamész hozzá és hirtelen elkezdessz tőle segítséget kérni, hogy segítsen neked ebben vagy abban (ezt te majd kitalálod, legyen az a táskád csattja, a cipzárod, akármi) tehát hogy elvond a haverjaitól. A haverjai biztos röhögni fognak, és a gyerek is amíg látják egymást a haverjaival. De amint kettesben lesztek komoly lesz a szitu. Ügyelj arra, hogy semmi durvát ne mondj neki, mert mindent el fog mesélni fent a haverjainak. Egy találkozót beszélj meg vele kettesben. Tudom hogy a csajoknak nem kenyere a kezdeményezés, de ha valamit nagyon fel akarsz pörgetni, és át akarsz ugrani 1-2 lépcsőt, akkor ez a hejes megoldás.

Rajta, csak bátran!

2009. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Sztem csapódj nyugodtan hozzá meg a haverjaihoz. biztos nem fognak lekoptatni. de ne kényeskedj, ha sörözni mennek, akkor is csatlakozz. a fiúk szeretik a vagány csajokat. dumálj velük erről arról, és közben tanúsíts a neked tetsző fiúnak egy icipicivel több érdeklődést. biztos venni fogja a lapot. legyél jófej, kedves nyitott, vidám. de arra vigyázz, hogy a vagányság át ne csapjon nőietlenségbe, pl ne beszélj csúnyán, és ne rúgj be nagyon.
2009. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Köszi. Sokat segítettél.:) Azt hiszem ez lesz a megoldás rá, hogyan kezdjek el vele beszélgetni.:D Aztán utána már csak a találkozót kell valahogy megbeszélni... csak nem tudom hogy.:D


Második válaszoló:

Az a baj, hogy én nem vagyok az a vagány csaj típus... kocsmában még életemben nem voltam, sört pedig csak megkostóltam, és nem ízlett, szóval nem is nagyon iszok alkoholt.:D Bár szívesen odacsapódnék hozzájuk... de hogy?:D Amúgy köszi neked is.:)

2009. febr. 7. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meglátod a srácot a haverokkal, a világ legtermészetesebb dolgaként menj oda hozzájuk. hiszen köztük van az ismerősöd. mutatkott be a másik 2 fiúnak, ahogy illik, majd kérdezd meg, hogy nem csinálhatnátok e közösen vmit. gondolom lesznek azért programok bőven, ami nem csak kocsmázás. ha meg mégis kocsmázni akarnak, oda is nyugodtan elkísérheted őket, természetesen nem muszáj innod.
2009. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Csak ehhez nyuszi vagyok.:S

2009. febr. 7. 15:41
 6/6 A kérdező kommentje:

Most hogy elolvastam újra...->

lehethogy nem fogalmaztam rendesen... azt a fiút én úgy nem ismerem...csak régebben váltottunk pár szót, de már nem szoktunk beszélgetni... sőt... köszönni sem szoktunk egymásnak. csak néha-néha egymásra nézünk/mosolygunk, és ennyi.

2009. febr. 7. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!