Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy minden lánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy minden lánytól elmegy a kedvem a randik során?

Figyelt kérdés

Mindig az van,hogy megismerek egy lányt,beszélgetünk,összemelegedünk,elmegyünk pár randira.Nos általában a második randin már teljesen elegem van az adott lányból,és elmegy tőle minden kedvem.Emiatt persze hidegebb leszek vele,amit ő is megérez,ő is az lesz,aztán elbúcsúzunk és ennyi volt a sztori..

Már vagy 3-szor történt ez meg.Normális lányokkal randiztam,az igényeim nem nagyok,akkor miért unom meg mindegyiket?

17/f


2013. júl. 3. 23:17
1 2
 1/11 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
47%
van egy rossz hírem
2013. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs,mivel abszolút heteró vagyok:)
2013. júl. 3. 23:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a fiúkkal vagyok így. A gond az, hogy én még a második randit is visszautasítom. Nekem csak annyi a "feltételem", hogy tetsszen az illető (de a "külső-kérdés" mindenkinél máshogyan van) és értelmes legyen. Szerintem ha jól sikerülnének a randijaid, akkor nem menne el tőlük a kedved -> nem megfelelő lánnyal találkozol.


Ha van kedved, esetleg írhatsz privátot. hogy beszélgessünk. 17 éves lány. :)

2013. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Látens meleg vagy
2013. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az,mint már leírtam.:)
2013. júl. 3. 23:25
 6/11 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
akkor meleg látens vagy! :D (bocsánat :$)
2013. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces.

Esetleg valami hsználhatót is írhatnátok,ha ennyire ráértek.

2013. júl. 3. 23:36
 8/11 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
hát rendben. igen valamennyire normális mert egyre nehezebb olyan lányokat találni akik nemcsakhogy szépek de okosak is húségesek is, illetve még az érdeklődési körötök is megegyezik :) sok sikert a kereséshez!
2013. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nálam is így van, úgy érzem nem tudnak újat mutatni már a 2. alkalommal sem, nagyon hasonló a mai fiúk gondolkodása, és mindig ilyeneket fogok ki, remélem mihamarabb szerencséd lesz!

20L

2013. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ezért kell első alkalommal megfektetni.
2013. júl. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!