Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetk mit akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetk mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban,aki felettem jár,és fél éve véletlenül keztünk el beszélgetni és haverok lettünk.Eléggé hasonló dolgokat szeretünk,de azt tudni kell róla,hogy nagyon hangulatember,és eléggé kiszámíthatatlan a viselkedése.Ha nincs ott senki akkor odajön hozzám és dumál velem,ha ott vannak az osztálytársai akkor köszön.Együtt mentünk haza néhányszor mert egyfelé lakunk.Viszont facebookon sohasem írt rám,de ha én írtam neki és éppen olyan hangulatban volt akkor 3 órákat dumáltunk.De volt olyan is,hogy ha én nem kerestem akkor 3 hétig egyáltalán nem beszéltünk.Az utolsó előtti sulis héten együtt mentünk haza,nagyon rendes volt és vicces mint amikor jó hangulata van.2 megállóval tovább mentem vele a busszal mint szoktam,és egyszer csak megállt velem szemben ,és látszott rajta ,hogy mondani akar valamit de nem jött össze,csak összevissza beszélt.Ilyeneket,hogy ő nem nagyon szokott megölelni senkit se,és hogy még egy kicsit menjek vele,és meglátja mi lesz.Kicsit mentem vele,aztán megint megáll,látszik rajta hogy nagyon zavarban van,jön közelebb mintha akarna valamit,de aztán mégse,csak megint összevissza beszél,és végül azt mondja hogy szerinte nekem ő bejön.Én erre mondtam neki hogy nem,meg hogy nekem más,erre ő eléggé türelmetlenül kérdezte hogy ki,és amikor elmondtam akkor megnézte hány óra van és közölte hogy mennie kell,és hogy akkor most hagyjuk az ölelgetést.Azóta próbáltam vele erről beszélni,de nem nagyon ment,nem hagyta.Nem akarom mint barátot elveszíteni,szerintetek mit csináljak,még kb nekem van bűntudatom.Normális válaszokért megy a zöld kéz

15l 17f


2013. júl. 4. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit kell ezt cifrázni. Te bejössz neki, neked meg elméletileg nem kell, és ez rosszul esik neki. Most pedig nem tudja mi legyen. Nem kell bűntudatot érezni, de amikor egy ember tudja, hogy bejön a másiknak, viszont ezt nem tudja viszonozni, akkor érdemes megtartani a távolságot, nem fájdítani a szívét.
2013. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia:) te arról nem tehetsz,ha neked más jön be.senkit sem lehet kényszeríteni,hogy szeress belém.még próbálj vele beszélni,hátha észheztér és átgondolja a dolgokat.
2013. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is rosszul esne, ha szeretek egy lányt, és ő viszont nem szeret.


Ő nem barátként akart téged szeretni, és mivel neked nem kell ő, mostmár nem fogja könnyen adni magát, mert azt hiszi, csak kihasználod.


Megoldás: vagy nem lesztek többé barátok, vagy nem barátok lesztek, hanem szerelemesek. Az "aranyközépútnak" lőttek.

2013. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!