Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi az, amit először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az, amit először megnéztek egy lányon? Mi kell ahhoz, hogy akár leszólítsátok az utcán?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha rá nézek, akkor elbűvöljön valamivel.

Egy életvidám, nőies nő szerintem a legvonzóbb.

Bár nem mindenkinek ez az ízlése... Meg kevesen mernek leszóllítani bárkit is.

2013. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 -=Koldus=- ***** válasza:
0%
Fenék. Ha nincs formás feneke a csajnak számomra lehet akármilyen szép arca nem érdekel.
2013. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szép arc, szép mosoly. :)
2013. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Nyanktól felfelé van a lényeg. Alatta csak 3 kritérium van - ne legyen szélsőségesen dagadt vagy gebe illetve ne legyen "nemtávájbárnút" illetve legyen számottevő szabad szemmel is jól látható melle. Kb. ennyi. Nyaktól felfelé legyen szép arca, mélybarna/kék/zöld szeme (egyedül világosbarna/kék/zöld vagy ami a legrosszabb szürke ne legyen) és értelmes tekintete szóval ne az amit a plázaribiknél megszokhattunk. Ne legyen "flegmah" arckifejezése sem, hajszín mindegy, csak VALAMILYEN legyen ne árnyalatos meg "extrém" (lila, hupikék, szivárványszínű - ez utóbbi akkor lehet ha ő Virág Virág az egyik regényemből.) illetve ne legyen rövid haja vagy punktaraja. Fogak szinte majdnem mindegy egyedül "ne lógjon ki a kapa szájából". Legyen értelmes, merjen gondolkodni és ne legyen plázaribi.
2013. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szép hosszú műkörmei legyenek,rózsaszínű,piros...az levesz a lábamrol!
2013. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ooh... köszönöm szépen. Utolsó kommentelő. Neked külön köszönöm a hosszú leírást
2013. júl. 2. 12:21
 7/17 anonim ***** válasza:

Amit először megnézek, az a feneke. Rengeteg mindent elárul és meghatároz.


Aztán jöhet a haj, az arc, valamint a ruhák. Ennyi.

2013. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 -=Koldus=- ***** válasza:
Mondjuk azt sosem értettem, hogy valakinek miért fontos a másik szeme színe? O.o
2013. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert fontos... Utálom a pasztell vagy halvány színeket. Eddig az összes csaj aki bejött mindnek mélybarna - vagy mélykék szemszíne volt szóval semmi világoskék vagy "aranyszín". Nem tudom de még haverom se volt nagyon ilyen egy se, sose bírtak engem, az én szemszínem miatt bűnözőnek vagy cigánynak tartottak (mélybarna szemem van, majdnem fekete) és ők meg játszák az árját, a "jóembert" mert hogy az ő tekintetük "tiszta" és persze rögtön ők a jóemberek mi meg az ördögök.
2013. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Meg azért is fontos mert azt fogod látni legtöbbet. És ha ez nem jön be akkor már se fog. A szem a lélek tükre.
2013. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!