Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a szingliket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a szingliket állandóan leszólni?

Figyelt kérdés
Ismeretségi körömben állandóan csesz...tnek emiatt.. Nem értem miért, nekem jó így.

2013. júl. 4. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb ismerős = kevesebb probléma. Csesztetős ismerősöket pláne hanyagolnám.
2013. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Deh akkor miért ide irod ki, és nem nekik mondod meg? Honnan a fenéből tudja egy vad idegen, hogy téged miért csesztetnek emiatt??????????????

Ismernek? NEM Tudják, hogy milyen a barátui körörd? NEM Tudják, hogy miért avgy szingli? NEM Egyáltalán tudunk valamit rólad, azon kivül, hogy önmagadat szereted sajnáltatni? NEM!!!!!!!

És, hogy miért szólnajk le??? NEMTUDOM!!!

2013. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. biztos itt is van ilyen típusú ember vagy szingli aki hasonló cipőben jár..

1. Az ilyen ismerőseimnek egyébként megmondtam én is, hogy hagyjanak már vele, nekem jó így, erre megsértődtek. Szóval megy is az ismeretségi kör leépítés ilyen szempontból :)

2013. júl. 4. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak irigykednek. Én 15 évig voltam nős és be kell valljam, hogy bizony irigyeltem sokszor egyik-másik ismerősöm, akik egyedül éltek. Mióta ez nekem is megadatott, minden napom egy ünnep. Azt csinálok, amit csak akarok és senki sem csesztet végre. Boldog vagyok és ez lehet, hogy szúrja pár ember szemét. De nem érdekel. Meccs, pia, k.rvák, motorozás, ezt soha többet nem adom fel. Akár tetszik másoknak, akár nem...
2013. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is mondom másnak h boldog vagyok egyedül de nem hiszik pedig így van. Az ö szemszögükből én egy beteg vagyok v meleg...


Viszont én tisztában vagyok vele h nem kérek a párkapcsolatokból,köszönöm megtalálom máshol is a boldogságot és a szabadidő eltöltésének módját.

Ott a mozi a dvd a kedvenc számaim unalomig hallgatása...

De mindig tudok mit csinálni az időmmel és nem vagyok se magányos se megkeseredett se semmi ilyesmi.


Csak mások gondolják ezt és igazából a legkirályibb dolgok a szinglisségben h azt csinálsz amit akarsz akkor amikor te akarod. A cuccokból minden a tiéd nincs semmi közös. Nincs nézzünk meg együtt egy barátok közt epizódot marhaság. Semmi olyan mait nem akarsz.


Egyébként volt olyan aki ezzel a szöveggel jött nekem és ezt most nagyképűség nélkül mondom h " Te jóképű srác nem kell egy barátnő ? " Azonnal leperget előttem mi mindent veszítenék el ha igent mondtam volna. És a mai napig nem bántam meg h így döntöttem, rengeteg időt megspóroltam saját magamnak. Amit legfőképp a mozi és a dvdzés vitte el és visz el ma is ha van szabadidőm.


Ja és a pénzed arra költöd amire akarod nincs számonkérés, senki nem zavarja a nyugalmad és még annyi minden amivel egy könyvtárat is meglehetne tölteni.


Egyébként pedig részemről a világ össze párja találja mag a boldogságát egymásban de nekem nem kell senki.

Mert nem szeretnék kompromisszumukat, és imádom a szingli életem :)


Szal nem vagy egyedül nyugi.


És a legnagyobb poén: [link]


24 F

2013. júl. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó :))

A kép tényleg poénos :)

Jelenleg én a saját életemet próbálom építeni, mármint anyagilag főként. Nem nagyon fér bele egy olyan kapcsolat, ahol más akarja megszabni hogy mit csináljak.. Akárhogy is szépítjük, a kapcsolatok 90%-a így működik. Mindig nekem kellett eddig is alkalmazkodni.

2013. júl. 8. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vok


Nálam ez úgy zajlik h megteszem amit feltétlen szükséges. Jelenleg nálam ilyen a fősuli majd később a meló.

De egy embernek mimnél kevesebb kompromisszum kell kötnie és persze feleltséget vállalni annál boldogabb.


Ja és van olyan akit egy gyerek idegileg ki készít, hát vissza már nem rakhatja.

Én azt mondom inkább légy egyedül egy életen át mint valakivel egy sz@r kapcsolatba.

2013. júl. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!