Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni ha egy pasi szerelmes? És azt ha már kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés
16L
2013. júl. 5. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
neked kéne érezni
2013. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kétértelmű jeleket ad
2013. júl. 5. 00:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Jár hozzád, hív, ill. nem jár hozzád, és nem hív.
2013. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kétértelmű jeleket ad
2013. júl. 5. 00:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szól, hogy kifelejted a mondataidból a vesszőket.
2013. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hmm...Biztosan változik a viselkedése ha beléd szeret.

De szerintem ez eltérő.

Gondolom sokat és szívesen van veled, haverok elé helyez, figyel rád és törődik veled.Passz:D

2013. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mondok példát..össze voltunk veszve 1hónapig jött utánam egyfolytában és írta/mondta hogy szeret,imád stb csak engem akar..mostanában meg olyan érzésem van hogyha jönne az életébe egy kicsivel is jobb lány nálam azonnal otthagyna és semmmibe venne..de azért mondogatja hogy szeret,de pl ha velem van akkor szex után azt mondja dolga van majd talizunk..
2013. júl. 5. 00:33
 8/11 anonim ***** válasza:
ezen mi a 2értelmű? ez inkább 1 éretelmű
2013. júl. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Hát most ez aljas módszer tudom, de akkor kérd meg egy szép barátnődet, hogy nyomuljon rá és ha a srác belemegy, akkor nyilván nem szeret.Vagy kamu facebook-ról flörtölj vele.

Csak ha lebuksz lehet ,hogy lőttek a dolognak.

Tudom ezért kapom majd a lepontozást, de ez legalább biztos módszer és így megnyugtathatod magad.

2013. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát régen kikezdett bnőmmel (de akkor én még szinte nem is ismertem nagyon kicsit) aztán velem is talizgatott jóba lettünk ebbe bnőm bele akart szólni és megmondta neki hogy hagyja békén és letiltotta stb..aztmondta csak engem akar és nélkülem nemtudja milenne vele..de mégis néha olyan bunkónak tartom:( utána elvesztem az eszem mert mond vmi kedveset..de mégis nem vagyok neki elég jó..ki érti ezt:/
2013. júl. 5. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!