Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Nem érdekel a külső. Lehet szőke, barna, alacsony, magas, vékony, izmos vagy kövér is akár. Ilyen téren annyi a lényeg, hogy ápolt és igényes legyen a hajára, fogaira, kezére, ruházatára, ne vegyen fel koszos, szakadt, előnytelen, össze nem passzoló, röhejes ruhákat. A többi tényleg nem érdekel. Viszont a belső mindennél fontosabb.


Legyen nagyon gondoskodó, törődő, figyelmes, udvarias, adja meg a tiszteletet. Szépen viselkedjen, beszéljen velem. Nyissa ki az ajtót, és engedjen előre, ha leejtek valamit, vegye fel, fogja meg a kezem, ha bizonytalan a járásom, segítsen fel és levenni a kabátom, ha fázom, adja oda az övét. Öleljen meg sokszor, simogassa meg az arcom, kezem, mások előtt is, éreztesse, hogy fontos vagyok neki. Néha lepjen meg egy szál virággal. Nem kell hozzá semmi drága extra, elég egy szál vadvirág is, nem érdekel, csak az, hogy gondolt rám. Hogy én mit tudok nyújtani? Nagyon tudom szeretni és tisztelni azt, aki ezt viszont megteszi, nagyon büszke lennék rá, soha nem engedném el, ott és úgy kedveskednék, ahol és ahogy csak lehet. Ennyi miatt egyből belé szeretnék, semmi más nem érdekelne (jártam már így). Viszont az én korosztályomban biztosan nagyon ritka az ilyen :(


NEM! Nem néztem túl sok romantikus filmet, és nem is élek álomvilágban, reálisan látom, hogy nehéz dolgom lesz. Csupán így nőttem fel, ilyen az édesapám és a nagyapám is. Nem, nem vagyok elkényeztetve, koránt sem kaptam meg mindent... fizikálisan legalábbis nem. De szavakkal, tettekkel, gesztusokkal igen. Mennyire nagyok az elvárásaim? Elvégre a külsejére bárki adhat, ki tudja magából hozni a maximumot, de ha a belsője nem megfelelő, semmit nem ér, és az ember bensőjét sokkal nehezebb formálni, javítgatni, van, hogy egy élet is kevés rá.


Kérlek, normálisan válaszoljatok! Köszi!


2013. júl. 5. 01:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hú de hány privát levelet fogsz te most kapni az itteni nyomiktól...
2013. júl. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
1-es, nyilván ismerkedni szeretne valahol, ha már kiírta. Nem? :)
2013. júl. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nem,én magas vagyok,kedves,rendes,normális,erre..minden normális,értelmes+szép csajnak a gyökerek tetszenek....

16F

2013. júl. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem magasak. Sőt, a mai világot látva már-már túl alacsonyak is. De jó tudni, hogy létezik még ilyen lány a világban, ez nekem is erőt ad :)
2013. júl. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Kezdek megijedni magamtól meg az elvárásaimtól, félek, hogy így nem fogok komoly kapcsolatot kialakítani senkivel, mert nem lesznek elég jók vagy valami.
2013. júl. 5. 01:28
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik ez az érved, hogy azért mert apudtól és nagyapádtól is ezt láttad, jó családod lehet.

Apró kötözködésnek tűnhet, de mások előtt nem szeretném, hogy csókolgasson a párom( pl. buszon) mert az nem oda való.

Az viszont tetszik, hogy vannak még ilyen értékes, normális gomdolkodású lányok is mint te, ennek örülök így lefekvés előtt :)

Minden jót és sok sikert, hátha kifogsz egy értelmes, kedves privátot írót, bár a fene se tudja, hogy aki ilyenkor gyk-zik nem zakkant-e :).

2013. júl. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Na, a nyilvános csókolózást én sem szeretem, még a baráti társaság előtt. De az nagyon jól tudna esni, ha megfogja a kezem, megsimogatja, vagy néha esetleg a combom, arcom. a többit otthon! :)

2013. júl. 5. 01:30
 8/29 A kérdező kommentje:
*még a baráti társaság előtt sem, bocsánat
2013. júl. 5. 01:30
 9/29 anonim ***** válasza:
Ne félj ettől, annál rosszabb. Kevesen vannak ugyan akiknek bejönnél ezekkel a jellemzőkkel, de azokat biztosan megnyernéd. Konzervatívabb lánynak tűnsz a mai átlagnál, ez már önmagában vonzó tulajdonság számomra :)
2013. júl. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok konzervatív, inkább romantikus alkatnak mondom magam, aki szereti a régi vágású, udvarias pasikat. Teljesen más vagyok a barátaimmal, mint egy kedvelt fiúval. Az előbbi társaságban nevetős, beszédes, szeretek mindenfelé menni, házibuli, koncert, benne vagyok sok őrültségben is, szeretem, ha sok ember vesz körül, és ha sok az izgalom. Ha viszont egy ilyen fiúval vagyok, úgy érzem magam, mint egy törékeny tárgy vagy virág, aki igenis igényli a figyelmet, gondoskodást, a romantikát, a természetes, belülről fakadó gálánsságot és tiszteletet. Nem kell mindent megtenni helyettem, számba rakni a falatot, hiszen nem vagyok életképtelen, de érezzem magam különlegesnek, illetve nőnek a fiú mellett. Remélem, érthető :)
2013. júl. 5. 01:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!