Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, nagyon jo barátok vagyunk.:)

Nagyon megbizom benne..csak..

szval tudom, hogy ő többet érez irántam mint barátság de azt mondja hogy ez még nem szerelem amit érez..és azt is tudom hogy én viszont teljesen szerelmes vagyok belé viszont ő erről semmit nem tud..

elmondja hogy szép,kedves,cuki,stb..vagyok eees mégsem szerelmes..

mindennap beszélünk és gyakran találkozunk..:)

van egy lány akit pedig szeret viszont a lány őt nem így nincs köztük több mint barátság..de ő mégis mindiiiig(!) erről a csajrol beszél..amit telefonon még könnyen elviselek mert ott nem tudja h zokogok de élőben annál nehezebb de egyenlőre még jól bírom..legközelebb amikor talalkozunk akkor megbeszéltük h megbeszéljük a dolgokat..mindent!..szerintetek akkor elmondjam neki h szeretem?..és ő mit akar tőlem?


2013. júl. 5. 23:16
 1/2 Lakatos Facebook ***** válasza:
Legyen benned annyi büszkeség kislány, hogy ne érdd be azzal, hogy egy "pótlék" vagy. Nem könnyű egy szerelmen túllépni, de ebben az esetben úgy gondolom, ha összejönne veled, csak azért tenné, hogy féltékennyé tegye a másik csajt, vagy mert csalódott és jól jön neki vki, aki megvigasztalja. Legyen benned tartás és hagydd a francba, mert csak csalódnál! Ne mondd el neki semmiképp!
2013. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tisztázzátok le. Kérdezd meg tőle, mit akar tőled, van-e később rá mód, szerelmes legyen beléd. Habár, amiket leírtál kb. úgy van veled, hogy tetszel neki valamennyire, de nem eléggé, vagy csak pótléknak kellesz neki. Ha annyira bejönnél neki, seperc alatt elfeledné a másikat.

De mondom, tisztázd le vele, mert így csak szar lesz neked.

2013. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!