Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az a bók, ami eddig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a bók, ami eddig a legjobban esett számodra?

Figyelt kérdés

És itt most nem arról van szó, hogy mindenki számára a legszebb,hanem ami a számodra a legjobban esett.


Aki trollkodna, hogy "juj,de nagy" stb., az nyugodtan tegye :)

Bár nem hiszem,hogy újat is tudnátok mondani,amit még nem hallottam :D


2013. júl. 5. 23:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondták bájos vagyok. Nekem nagyon tetszik ez a szó/kifejezés, szerintem sok minden van benne, és szerettem volna, legalább egyszer, ha megkapom jelzőként, és nemrég megkaptam. :-)
2013. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
és neked kedves kérdező? :)
2013. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
38%
Egy szulejmán mondta hogy milyen büszke a gyerekeire milyen okosak - én meg csak egy kislány vagyok aki semmiben sem jó -jobbat érdemel felébredek (még írni sem tudok matekzseni sem vagyok)..
2013. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%

Álltunk a kasszánál, mikor bemondták, hogy valaki nyert valamit. Elkezdtem viccelődni az akkori párommal, hogy bár ő nyert volna, kikönyörögném, hogy nekem adja. Erre azt válaszolta:


"Az én ajándékom már itt áll mellettem "


:)

2013. júl. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,mennek a zöldek :)


Nekem 2 emlékezetes volt és ezek pont olyanok,amiket leírtam,hogy másnak ez semmi,de nekem jól esett.

" A tekintedből az sugárzik,ami a mondandódból,hogy ha csak egy 5 szavas mondattal vágsz vissza,az is odab**z".

Ezt nem tudom,hogy miért esett jól :D


A másik meg egy olyan lánytól,aki már fontos nekem

"Amióta túlvagyok a szakításomon,te vagy az egyetlen,akivel érzem is,hogy szeretnék valamit,nem csak úgy megpróbálom megismerni".

2013. júl. 6. 00:10
 16/27 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem értem miért utasított vissza az a hülye k**va!"

Akkor még az előző lányt hevertem ki, aztán mire sikerült, a lány, akitől az idézet szármozik, már foglalt volt. Mondjuk annyira nem kár, mert közben részegen megcsinálta valami tapló egy buliban.

2013. júl. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
"Te milyen hülye vagy!"
2013. júl. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
"Helyes kiscsaj vagy. Olyan ennivalo kis maszatka. Ha egy srac azt mondja, nem jossz be neki, az biztos, hogy a fiukat szereti."
2013. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Király a lvl. 80 mágusod.
2013. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottam vele egy hülyeség miatt, és ezt mondta: "Amikor azt mondom, szeretlek, az nem azért van, mert elveszítettelek és vissza akarlak kapni,vagy hiányzol. Téged szeretlek, ami vagy, ahogy bénázol, ahogy próbálod jobbá tenni az életed, és azt amivé váltam általad. Láttam a legjobb és legrosszabb oldalad, tudom rólad a legrosszabbakat. Tudom, hogy ki vagy, jobban, mint te,te vagy számomra az Egyetlen!.."

Sose hallottam szebbet,bőgtem vagy fél órát, természetesen kibékültünk:)

2013. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!