Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az a bók, ami eddig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a bók, ami eddig a legjobban esett számodra?

Figyelt kérdés

És itt most nem arról van szó, hogy mindenki számára a legszebb,hanem ami a számodra a legjobban esett.


Aki trollkodna, hogy "juj,de nagy" stb., az nyugodtan tegye :)

Bár nem hiszem,hogy újat is tudnátok mondani,amit még nem hallottam :D


2013. júl. 5. 23:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó-volt békülős szex???
2013. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"Szép vagy".


Tudom, nem egy nagy bók, de nagyon jól esett akkor. Exem mondta, aki nem volt egy szószátyár, nem sűrűn kaptam tőle szép szavakat. Aztán egyik reggel, kócosan, feldagadt szemekkel, pizsibe kikóvályogtam a konyhába. Épp ott ült, és kávézgatott. Meglátott, odajött, megölelt, adott egy puszit a homlokomra, és ezt mondta. :)

2013. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 AlinaHella ***** válasza:
100%
Sok szépet kaptam a páromtól, de a legjobban egy tegnapi bók esett. Az ismerősöm mondta, hogy nagyobb vagyok nála. Emberileg. Én őt nagyon nagyra tartom, ő is tisztában van az értékeivel.
2013. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld és jöhetnek még a válaszok :)
2013. júl. 6. 17:51
 25/27 anonim ***** válasza:
21-esnek válasz: Igen!!!!!:):) Az eddigi legjobb:)
2013. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25 örülök neki :)
2013. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Egy barátnőm egyszer azt mondta, hogy felnéz rám, és hősként tekint rám, mert annyi mindent elviselek.


Nagyon jól esett, és elgondolkodtató is volt, hirtelen nem is tudtam mit mondjak:)

2015. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!