Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az angol (brit) lányok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az angol (brit) lányok tényleg csúnyák?

Figyelt kérdés

Nem tudom Angliának hány %-a bevándorló (tényleg, kb mennyi?) de az eredeti brit lányok tényleg csúnyák?


Tudom, nem kell általánosítani, csak olvastam fórumokon is, hogy sokak szerint csúnyák, meg anno Hofinak is volt ilyen elszólása:

"Hogy lehet egy országban....ennyi ramaty nő"


Mi az igazság? Nem a bevándorlókra értem, hanem az igazi britekre.

Vagy ti hogy látjátok?


Miért mondják sokan, hogy csúnyák?



2013. júl. 6. 00:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem csúnyák, de az tény, hogy Londonban kevesebb szép nőt látni az utcán. Akik meg csúnyák, na azok tényleg azok, nem nagyon van az az "elmegy" kategória :)
2013. júl. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Emma Wattson: Született: 1990. április 15. (életkor 23), Párizs, Franciaország


Legalább ha nem vagy biztos, googleben nézd meg, beírod a nevét és már kidobja.

2013. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

00:16-kor nem csoda,hogy helytelenül használom.


Neked sincs jobb dolgod mint itt őgyelegni és kötözködni?

2013. júl. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
törzsgyökeres... úristen, ezen majd besz@rtam :))
2013. júl. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A kérdésedre egy kérdéssel felelnék:

Láttál te már német nőt???


de tényleg, szerintem a német nők sokkal csúnyábbak szegények. Az angolokról én is hallottam, hogy csúnyák, de szerintem sehol sincsenek a németekhez képest.

2013. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Németeknél tényleg sok a csúnya? és miért csúnyák?
2013. júl. 6. 10:14
 17/20 anonim ***** válasza:
igen.
2013. júl. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A németeknél nem sok szép van, és gyakorlatilag alig van nagyon szép nő. Azok is leginkább északi származásúak, szóval nagymértékben nem német származásúak. A szép német nők többsége szőke, kék szemű.


Az echte német nők olyan nem is tudom, egyáltalán nem fog meg, nem dobod el magad tőle, és a nagyon ronda is elég sok közöttük. Amikor egy huszonéves lány úgy néz ki mint egy ötvenéves parasztasszony, akkor az elég groteszk hatást kelt. Amit én észre vettem, hogy nagyon rondán és gyorsan öregednek. 20 évesen úgy néz ki a többségük mint egy 30 évei közepén járó nő, és viszonylag homogének, a stílusuk is olyan, hogy mondjam... egyáltalán nem imponáló a számomra, hülyén állnak a dolgokhoz, a legkisebb szarságon is fennakadnak.

2013. júl. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Én úgy vettem észre, hogy a németeknek kicsit szögletesebb (germánosabb) a fejük.

De pl Cascada (Natalia Horler) szép, bár neki a szülei britek.

2013. júl. 7. 19:28
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A németek és a britek fehér emberek erős vonásokkal, mi itt keleten többségében fehér bőrbe bújt, finom keleti vonásokkal rendelkező ázsiaiak.
2014. dec. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!